Bída libereckých hokejistů pokračuje, prohráli popáté v řadě

10:07aktualizováno  10:07
Černá série hokejistů Liberce pokračuje. Bílí Tygři prohráli už popáté v řadě, v neděli padli i na ledě předposledních Karlových Varů jednoznačně 1:4.

UŽ SE POPRALI: Rvačka v duelu Karlových Varů (v zelém) a Liberce. | foto: Martin Stolař, MAFRA

Hosté přitom v 17. minutě šli do vedení. Kudrna po nahrávce Vaka zpoza branky protlačil puk za Salfického záda. Jenže už za 26 vteřin Vary vyrovnaly a pak už střílely góly jen ony.

"Kromě první třetiny jsme sehráli špatné utkání, s identickou kvalitou se zápasy, které v poslední době hrajeme," posteskl si liberecký asistent Filip Pešán.

"Vstřelíme pouze jednu branku, trápíme se v koncovce a inkasujeme laciné góly. Nebýt Marka Pince a neproměnění dalších vyložených šancí domácích, mohli jsme dostat ještě více branek."

Liberec, ještě nedávno vedoucí tým extraligy, klesl na čtvrté místo a nutně potřebuje zastavit tragickou sérii, jinak se bude propadat dál. Nakročit k lepším časům mají Tygři šanci už v úterý, kdy v televizním utkání hostí brněnskou Kometu.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Trenér Jablonce Zdeněk Klucký.
Jablonecký kouč: Potřebujeme tři body, už nemůžeme hledět na krásu

Dvě remízy 1:1 na stadionech Slovácka a Teplic a domácí porážka 0:1 s Plzní. Fotbalisté FK Jablonec zatím na premiérové vítězství v novém ročníku první ligy...  celý článek

LIBERECKÁ RADOST. Fotbalisté Liberce slaví gól během utkání s Mladou Boleslaví.
Boleslav - Liberec 0:3, třetí prohra doma, dva góly dal Graiciar

Třikrát v novém ročníku hráli mladoboleslavští fotbalisté doma, potřetí prohráli. Ve 4. kole první ligy nestačili na Liberec, který si odvezl body za vítězství...  celý článek

Čeští volejbalisté poslouchají pokyny trenéra Nekoly.
Čeští volejbalisté hráli v další přípravě s Kanadou 1:1 na zápasy

Přípravný dvojzápas českých volejbalistů s Kanadou skončil remízou. Souboj A týmů ovládl zámořský výběr 3:1 na sety, následné utkání druhé šestky hrané na...  celý článek