UŽ SE POPRALI: Rvačka v duelu Karlových Varů (v zelém) a Liberce.

UŽ SE POPRALI: Rvačka v duelu Karlových Varů (v zelém) a Liberce. | foto: Martin Stolař, MAFRA

Bída libereckých hokejistů pokračuje, prohráli popáté v řadě

• 0
Černá série hokejistů Liberce pokračuje. Bílí Tygři prohráli už popáté v řadě, v neděli padli i na ledě předposledních Karlových Varů jednoznačně 1:4.

Hosté přitom v 17. minutě šli do vedení. Kudrna po nahrávce Vaka zpoza branky protlačil puk za Salfického záda. Jenže už za 26 vteřin Vary vyrovnaly a pak už střílely góly jen ony.

"Kromě první třetiny jsme sehráli špatné utkání, s identickou kvalitou se zápasy, které v poslední době hrajeme," posteskl si liberecký asistent Filip Pešán.

"Vstřelíme pouze jednu branku, trápíme se v koncovce a inkasujeme laciné góly. Nebýt Marka Pince a neproměnění dalších vyložených šancí domácích, mohli jsme dostat ještě více branek."

Liberec, ještě nedávno vedoucí tým extraligy, klesl na čtvrté místo a nutně potřebuje zastavit tragickou sérii, jinak se bude propadat dál. Nakročit k lepším časům mají Tygři šanci už v úterý, kdy v televizním utkání hostí brněnskou Kometu.