Diskuze

Běžec se rozhodl vyzvat k závodu tramvaj. Porazil ji o osm sekund

Běžec Jan Schulhof dokázal v sobotu zdánlivě nemožné. Na běžecký závod vyzval libereckou tramvaj. A porazil ji. Doběhl o těsných osm sekund dříve, než je podle jízdního řádu doba jízdy tramvaje na trati z libereckých Lidových sadů do Horního Hanychova.

My jsme v 70 letech, za časů našeho mládí, doběhli tramvaj stoupli na zadní spřáhlo, chytili se cedule s číslem a valili zadara do města. Doufám, že jest to již promlčeno...

0 0
možnosti

Na konci šedesátých let minulého století běžela v Praze akce DTT ( Dohoň tutéž tramvaj ). To znamenalo vystoupit z tramvaje a doběhnout ji na některé další zastávce. Pamatuji si, že se jednalo o trasu z Pohořelce na Malostranské náměstí ( linka 22 ) a z Vyšehradu přes železniční most na Nádraží Smíchov ( linka 4 ). Pár zoufalců potom zkoušelo akci DTA, ale to již si nepamatuji jaké to byly trasy.;-D

2 0
možnosti

Tak a teď vyzvěte lanovku na jested :)

10 0
možnosti

Smysl nějak nechápu, ale hlavně že je to baví.

2. 7. 2016 23:11

Gratuluju, nicméně vzhledem k tomu, že tramvaj najela o 1,5 km více a navíc dělala zastávky, jedná se spíš o Pyrrhovo vítězství