Házenkářky Liberce už klesly v tabulce první ligy na dno

14:42aktualizováno  14:42
Krize házenkářek DHK Loko Liberec se prohlubuje. Po jasné porážce ve 13. kole 1. ligy v Praze v Kobylisích 21:32 už v tabulce druhé nejvyšší domácí soutěže klesly na poslední, 12. místo.

Jana Šteffanová (vlevo) z Liberce se pokouší zastavit soupeřku ze Zlína | foto: Bořivoj Černý, MAFRA

"Hráčky chtěly pro body udělat maximum a na soupeře si věřily, ale skutečnost byla naprosto jiná," uvedl Václav Starý, liberecký kouč.

Začátek byl vyrovnaný jen do stavu 6:6, potom hostující hráčky začaly zaostávat ve všech činnostech a domácí celek si vytvořil rozhodující náskok už v 1. poločase - 18:9.

"Jsem zklamaný. Nechápu důvod tak odevzdaného výkonu mého týmu. Soupeř nás přehrával nasazením a chutí. Za předvedený výkon a nasazení jsme lepší výsledek ani nemohli čekat. Hráčky si musí uvědomit, že vítězství bez touhy po něm prostě nepřijde," zlobil se Starý.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Liberecký trenér Jindřich Trpišovský sleduje hru svých svěřenců.
Trpišovský před Boleslaví: Vypořádat se se ztrátami a navázat na Spartu

Gólové přestřelky, ostré souboje, vyhecovaná atmosféra. Fotbalové bitvy Liberce s Mladou Boleslaví mají tradičně silný náboj. Liberec však musel před sobotním...  celý článek

Hlavičkový souboj mezi Vojtěchem Kubistou z Jablonce (vlevo) a Branislavem...
Jablonec - Dukla 2:2, domácí ještě nevyhráli, promrhali dvougólový náskok

Ani ve 4. kole fotbalové ligy Jablonec nevyhrál. Byť vedl nad Duklou v prvním poločase už 2:0, náskok do konce zápasu neudržel. V poslední minutě kopal domácí...  celý článek

Trenér Jablonce Zdeněk Klucký.
Jablonecký kouč: Potřebujeme tři body, už nemůžeme hledět na krásu

Dvě remízy 1:1 na stadionech Slovácka a Teplic a domácí porážka 0:1 s Plzní. Fotbalisté FK Jablonec zatím na premiérové vítězství v novém ročníku první ligy...  celý článek