Jablonec udeřil čtyřmi góly za 20 minut, druhý poločas kouče naštval

10:05aktualizováno  10:05
Fotbalisté Jablonce porazili ve středu na přírodní trávě v Nymburku ve druhém utkání zimní přípravy druholigovou Vlašim 4:2.

Ondřej Mihálik (vlevo) z Jablonce nad Nisou v přípravném duelu proti Jablonci nad Jizerou | foto: Ota Bartovský, MAFRA

Po vydařené první půli šel po prostřídání celé sestavy výkon prvoligového favorita prudce dolů, což nového jabloneckého trenéra Frťalu pořádně naštvalo.

Jako první lovil míč ze sítě překvapivě gólman Valeš, který se do brány áčka Jablonce postavil po těžkém zranění poprvé od 13. dubna 2014.

Poté už přišla smršť, v níž Jablonečtí vstřelili od 15. do 35. minuty Vlašimi čtyři branky. Nejprve vyrovnal po nahrávce Wágnera Tecl a následně se dvakrát trefil Wágner: po proměněné penaltě využil za chvíli nabídku Bredy. A právě talent z juniorky Breda uzavřel chytrým dloubnutím míče do sítě čtyřgólový účet. To však bylo ze strany Jablonce vše a nebýt Valeše, Vlašim mohla z mnoha velkých šancí i vyrovnat.

„Druhá půle byla hodně slabá. Ale je jenom dobře, že jsme takový zápas sehráli. Fotbal je o běhání, nabízení se, a to jsem u nás ve druhém poločase postrádal. Soupeř nám nedaroval ani metr prostoru,“ zlobil se kouč Zdenko Frťala s tím, že si přístup k utkání s hráči, kteří nastoupili po změně stran, ještě důrazně vyříká.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Český volejbalista Aleš Holubec smečuje v utkání s Kanadou.
Čeští volejbalisté v přípravě na ME podlehli silné Kanadě

Čeští volejbalisté v rámci přípravy na evropský šampionát nestačili na silnou Kanadu. V Jablonci nad Nisou se poměřili s bronzovým týmem letošní Světové ligy a...  celý článek

Momentka ze závodu Red Bull 400 na harrachovském skokanském můstku.
Na harrachovský skokanský můstek po svých, třeba i pozadu

Originálním způsobem se rozhodl zdolat harrachovský skokanský můstek profesionální trenér Jakub Bína - díky sázce vyrazil vstříc hrozivému kopci pozadu. Svůj...  celý článek

Rozhodčí Miroslav Zelinka a liberecký kapitán Vladimír Coufal ve vypjatém...
Komise rozhodčích: Sudí v Liberci zásadně chybovali v neprospěch Sparty

Sudí v utkání 3. kola fotbalové ligy v Liberce zásadně chybovali v neprospěch Sparty. Oznámila to komise rozhodčích. Spartě neuznali regulérní gól a nenařídili...  celý článek