Liberečtí hokejisté už prodávají lístky na play-off

11:14aktualizováno  11:14
Díky spolehlivým výkonům v základní části extraligy už si hokejisté Liberce zajistili do čtvrtfinále. Už dnes proto zahajují prodej permanentek na play-off.

GÓL. Liberecký Tomáš Urban se raduje z gólu. | foto: ČTK

Majitelé klubových sedaček a VIP karet mají zápasy čtvrtfinále v ceně své celosezonní karty. Majitelé permanentek ze základní části mají předkupní právo na permanentku na play-off či jednotlivé vstupenky na domácí zápasy čtvrtfinále. Tohoto práva mohou využít ode dneška do pátku 11. února.

Nevyzvednutá místa půjdou od pondělí 14. února do volného prodeje. V tento den klub uvolní i veškerá místa, která nebyla v základní části obsazena permanentkou. Od příštího pondělka budou také lístky k dostání i na ostatních předprodejních místech včetně prodeje poboček Tipsportu nebo internetové sítě Ticketpro.

Permanentky na celé play-off budou k dostání v rozpětí od 950 do 1 600 korun. Jednotlivé vstupenky na čtvrtfinále seženete za 150 až 330 korun. Slevy na jednotlivé vstupné jsou stejné jako v základní části s výjimkou rodinné karty, kterou pro play-off klub nenabízí.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Liberecký trenér Jindřich Trpišovský sleduje hru svých svěřenců.
Trpišovský před Boleslaví: Vypořádat se se ztrátami a navázat na Spartu

Gólové přestřelky, ostré souboje, vyhecovaná atmosféra. Fotbalové bitvy Liberce s Mladou Boleslaví mají tradičně silný náboj. Liberec však musel před sobotním...  celý článek

Hlavičkový souboj mezi Vojtěchem Kubistou z Jablonce (vlevo) a Branislavem...
Jablonec - Dukla 2:2, domácí ještě nevyhráli, promrhali dvougólový náskok

Ani ve 4. kole fotbalové ligy Jablonec nevyhrál. Byť vedl nad Duklou v prvním poločase už 2:0, náskok do konce zápasu neudržel. V poslední minutě kopal domácí...  celý článek

Trenér Jablonce Zdeněk Klucký.
Jablonecký kouč: Potřebujeme tři body, už nemůžeme hledět na krásu

Dvě remízy 1:1 na stadionech Slovácka a Teplic a domácí porážka 0:1 s Plzní. Fotbalisté FK Jablonec zatím na premiérové vítězství v novém ročníku první ligy...  celý článek