Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

PŘEHLED: Kandidátky do voleb 2013 pro Liberecký kraj

  14:00aktualizováno  14:00
Podívejte se na všechny kandidáty pro volby do Poslanecké sněmovny. Přinášíme kompletní volební kandidátky 2013 pro Liberecký kraj.
(Ilustrační snímek)

(Ilustrační snímek) | foto: David PortMAFRA

č. 1Česká strana sociálně demokratická

1. Pavel Ploc, sportovec
2. Martina Rosenbergová, primátorka Liberce
3.  Lukáš Pleticha, advokát
4. Sylva Moravcová, ekonomická ředitelka
5. Renata Šímová, zdravotní sestra
6. Jiří Hauzer, technik
7. Romana Žatecká, manažerka
8. Zdeněk Petržela, OSVČ
9. Milena Frenclová, marketingová specialistka
10. Pavel Ráček, energetický specialista
11. Jan Skalník, provozovatel koupaliště
12. Josef Průcha, místostarosta Tanvaldu
13. Michal Vojtěch, elektrikář
14. Vlastimil Schovánek, starosta Slané
15. Jana Rothschedlová, úřednice
16. Jitka Kapounová, referentka Doksy
17. Petr Schneider, invalidní důchodce

č. 2Strana svobodných občanů

1. David Forbelský, správce IT
2. Bohuslav Koukal, student
3. Jana Procházková, personalistka
4. Pavel Pátek, programátor systému řízení, OSVČ
5. Jan Láska, vedoucí projektu
6. Alena Česáková, středoškolská učitelka
7. Ladislav Hofman, student IT, OSVČ
8. Jaroslav Smrčka, elektrokonstruktér
9. Vít Uličný, programátor, OSVČ
10. Gabriela Černá, rodičovská dovolená
11. Josef Hrůza, operátor
12. Tomáš Pilař, invalidní důchodce, administrativní pracovník, OSVČ
13. Lukáš Neoproud, programátor
14. Lukáš Rydval, student
15. Miloš Matys, pastor baptistické církve
16. Tomáš Zikmund, bez zaměstnání
17. Přemysl Čuka, obchodní poradce

č. 3Česká pirátská strana

1. Petr Vyhnal, IT specialista
2. Ondřej Kolek, vědecký a výzkumný pracovník
3. Patrik Ladislav, IT specialista
4. Pavel Klápště, IT konzultant
5. Marek Förster, OSVČ
6. Jan Lehký, inspektor
7. Monika Hájková, studentka
8. Václav Legner, inženýr kvality
9. Jan Köhler, OSVČ
10. Tomáš Martínek, lektor
11. Lukáš Zemánek, osobní asistent
12. Jaroslav Rada, grafik

č. 4TOP 09

1. Jan Farský, starosta Semil
2. Václav Horáček, učitel
3. Jan Marušiak, lékař - primář cévní chirurgie
4. Daniel Hodík, lékař
5. Antonín Lízner, starosta Příšovic
6. Robert Korselt, obchodní ředitel
7. Michal Hron, daňový poradce
8. Karel Heller, učitel, vychovatel, zastupitel České Lípy
9. Vladimír Stříbrný, starosta Heřmanic
10. Martin Dušek, jednatel firmy, ekolog
11. Vladimír Josífek, radní, podnikatel
12. Jaromír Dvořák, starosta Nového Boru
13. Michal Loukota, ředitel ZŠ
14. Jana Čechová, místostarostka Jilemnice
15. Petr Roubíček, živnostník
16. Zdeněk Chmelík, podnikatel
17. Daniel David, starosta Janova nad Nisou

č. 5Hlavu vzhůru

1. Jiří Jirman, lyžař, několikanásobný mistr ČR v kategorii Masters v ob. slalomu, jednatel společnosti
2. Petr Ceé, středoškolský učitel
3. Věra Strnadová, podnikatelka
4. Josef Kakrda, automobilový závodník - několikanásobný účastník rallye Dakar, mistr Evropy - konstruktér a stavitel závodních, soutěžních i speciálních vozidel fy. Tuareg
5. Jan Kopal, historik, novinář
6. Miroslava Kubínová, podnikatelka
7. Jindřich Jirotka, investiční technik - zaměstnanec samosprávy
8. Michal Vencovský, ředitel společnosti FOR-TIROP a.s.
9. Ivona Fidrantová, svobodné
10. Michal Maršálek, technický specialista IT
11. Jan Adam Pešek, rentiér
12. Petr Pirunčík, OSVČ
13. Milan Vágner, judista - několikanásobný mistr světa v judu a sambu v kategorii Masters, majitel a ředitel servisní firmy Drinko
14. Radek Šafránek, bezpečnostní pracovník
15. Jaroslav Musil, bojové ultimátní sporty - trenér mládeže - obchodní zástupce
16. Jiří Wawrečka, technik
17. Ladislav Kohout, prezident Sambo Federace ČR, hlavní trenér reprezentace ČR, mezinárodní rozhodčí, několikanásobný medailista z Mistrovství světa a MEU v Sambo, několikanásobný Mistr ČR

č. 6Občanská demokratická strana

1. Hana Moudrá, starostka České Lípy
2. Martin Bobek, místostarosta města Českého Dubu
3. Tomáš Ploc, podnikatel
4. Vít Němeček, ředitel Nemocnice Jablonec nad Nisou
5. Dan Ramzer, starosta města Frýdlantu
6. Marek Hotovec, starosta města Smržovky
7. Vít Šlechta, lékař
8. Petr Sadílek, starosta města Jablonného v Podještědí
9. Aleš Hozdecký, ředitel odboru
10. Vladimír Vojáček, učitel
11. Michal Jaroš, analytik firemních procesů
12. Václav Podzimek, auditor, daňový poradce
13. Petr Beitl, primátor města Jablonce nad Nisou
14. Vladimír Poudera, živnostník - elektro
15. Miroslava Kynčlová, ekonomka města
16. Stanislav Burdys, živnostník
17. Ivana Weberová, advokátka

č. 7Romská demokratická strana

1. Milan Cina, sanitář
2. Patrik Kotlár, pracovník v sociálních službách
3. Jiří Netušil, OSVČ

č. 9Změna

1. Jan Korytář, ekolog, manažer, předseda hnutí Změna, zastupitel Liberce a Libereckého kraje
2. Karolína Hrbková, zahradní a krajinná architektka, členka zastupitelstva města Liberec, předsedkyně Výboru pro územní plánování města, členka dozorčí rady Společnosti pro Jizerské hory, o.p.s.
3. Vladimír Opatrný, podnikatel, člen představenstva Hospodářské komory České republiky, člen zastupitelstva Libereckého kraje, člen Výboru hospodářského a regionálního rozvoje Libereckého kraje
4. Lenka Ackermannová, koordinátorka mateřských center v Libereckém kraji, členka Sociálního výboru Libereckého kraje
5. Petr Jeník, živnostník, provozovatel Neoficiálních městských novin Česká Lípa a rádia iRoma.cz
6. Květoslava Morávková, botanička, manažerka projektů neziskových organizací, předsedkyně Asociace nestátních neziskových organizací Libereckého kraje, předsedkyně ZO ČSOP Armillaria, členka zastupitelstva města Liberec
7. Daniel Schneeberger, primář dětské léčebny Cvikov a lékař v Astmacentru Česká Lípa
8. Zuzana Kocumová, statutární náměstkyně hejtmana Libereckého kraje pro oblast zdravotnictví, tělovýchovy a sportu, členka zastupitelstva města Liberec, členka Komise sportovců Českého olympijského výboru
9. Jiří Kohoutek, člen Kulturní komise města Turnova, muzikant, elektromechanik
10. Šárka Mazánková, zástupkyně vedoucího Správy CHKO Jizerské hory, vedoucí oddělení péče o přírodu a krajinu, členka výboru Klubu turistů Hejnice, členka Výboru pro zemědělství a životní prostředí Libereckého kraje
11. Ondřej Petrovský, ředitel Nadace pro záchranu a obnovu Jizerských hor, člen zastupitelstva města Liberec, místopředseda Výboru pro zemědělství a životní prostředí Libereckého kraje, člen Komise pro rozvoj a strategické plánování Liberce
12. Lenka Hřibová, lektorka environmentální výchovy, předsedkyně občanského sdružení Semínko země - kampaň "S dětmi k přírodě blíž a častěji", členka meziresortní komise EVVO Libereckého kraje
13. Jiří Malec, zaměstnanec firmy ARTGLASS s.r.o., bývalý reprezentant ČR a medailista ze zimních olympijských her - skok na lyžích, člen Klubu olympioniků, čestný člen Svazu lyžařů, člen Výboru pro výchovu, vzdělávání, zaměstnanost a sport Libereckého kraje
14. Pavlína Lomičová, učitelka na SŠ, koordinátorka aktivit Hnutí DUHA Česká Lípa
15. Stanisla Kynčl, trenér atletiky na sportovním gymnáziu v Jilemnici, bývalý reprezentant ČR v běhu do vrchu, spolupořadatel závodů v atletice a orientačním běhu, člen Sportovní komise rady Libereckého kraje
16. Alena Závůrková, specialistka ve vzdělávání dospělých, lektorka, konzultantka, koordinátorka vzdělávacích projektů pro sociálně ohrožené skupiny
17. Jaromír Baxa, VŠ učitel a vědecký pracovník Univerzity Karlovy, člen zastupitelstva města Liberec a Libereckého kraje, předseda občanského sdružení Změna pro Liberec

č. 10Strana soukromníků České republiky

1. Otto Jarolímek, vysokoškolský pedagog a podnikatel
2. Hana Stanislavová, řemeslné práce a řízení chráněné dílny
3. Milan Šulc, podnikatel v oboru stavebnictví a ekonomika
4. Klára Maria Čácha, OSVČ - finanční poradkyně
5. Petr Černý, předseda představenstva SBD Sever a člen Rady města Liberce
6. Martin Rejman, politik a publicista
7. Josef Lukavec, starosta obce Velký Valtinov
8. Jakub Šafránek, geolog
9. Břetislav Jansa, živnostník - fotograf
10. Lenka Krajbichová, podnikatelka - majitelka lékárny
11. Jana Prokopičová, OSVČ - poradkyně v oblasti telekomunikací
12. Ivan František Herbst, starosta obce Všeň
13. Jiří Pavlík, montážní specialista
14. Tomáš Hnízdil, živnostník v oboru revize plynových zařízení
15. Tomáš Kopřiva, obchodník
16. Věra Dostrašilová, reklama a marketing
17. Vladimír Marek, důchodce

č. 11Křesťanská a demokratická unie - Čs. strana lidová

1. Kamil Jan Svoboda, náměstek primátorky města Liberec
2. Michael Vraný, lékař
3. Václav Nosek, technik
4. Jan Dušánek, konstruktér
5. Pavel Jiran, ředitel zemědělské firmy
6. Karel Mňuk, podnikatel
7. Josef Ježek, podnikatel
8. Josef Gut, primář dětského oddělení
9. Václav Zahrádka, referent životního prostředí
10. Zdeňka Rákosová, lékařka a podnikatelka
11. Daniel Kalenda, student historie
12. Atanas Zachov, živnostník
13. Pavel Janata, stavební projektant
14. Josef Macek, právník
15. Jan Marek, projektový manažer
16. Vilém Zahrádka, OSVČ
17. Jiří Veselka, podnikatel

č. 13Suverenita - strana zdravého rozumu

1. Lubomír Langhammer, informatik
2. Eliška Marková, studující VŠ
3. Hana Dašková, koordinátorka sociálních služeb
4. Jiří Janeček, OSVČ
5. Jiří Votoček, farmář, country zpěvák
6. Josef Jína, podnikatel, výrobce grafických lisů
7. Ivana Halamová, dětská zdravotní sestra
8. Viléma Flejberková, obchodní zástupce Pivovaru Svijany
9. Elena Pohlová, studující VŠ
10. Kateřina Jínová, sociální pracovnice
11. Helena Martínková, živnostnice
12. Alena Knopová, malířka skla
13. Jana Olšová, servírka
14. Monika Mikšová, cukrářka
15. Miluše Vaníčková, chovatelka
16. Jana Szittyayová, hostinská
17. Adéla Kobrlová, brusička skla

č. 15Strana práv občanů ZEMANOVCI

1. Jan Nezmar, sportovní ředitel FC Slovan Liberec, bývalý český fotbalový útočník
2. Stanislav Eichler, podnikatel a finanční manažer, bývalý hejtman Libereckého kraje
3. Jaroslav Masopust, podnikatel, předseda krajské organizace SPOZ Liberecký kraj
4. Ivo Jörg, primář interního oddělení Nemocnice v Jablonci nad Nisou
5. Antonín Slováček, klarinetista, saxofonista, skladatel, dirigent, umělecké jméno Felix Slováček
6. Pavel Kuttler, technik - energetický specialista
7. Jiří Cihlář, jednatel obchodní společnosti
8. Jakub Charousek, student politologie
9. Martina Sejkorová, lektorka anglického jazyka
10. Michal Krákora, auditor kvality, bezpečnosti práce a životního prostředí
11. Helena Koutková, pedagog na VŠ K. Engliše
12. Miroslav Matěcha, středoškolský učitel
13. Eva Štěpánková, zdravotní sestra v Nemocnici v Jablonci nad Nisou
14. Jaromír Červenka, živnostník v pohostinství
15. Zbyněk Rulec, podnikatel ve stavebnictví
16. Jan Struž, předseda sdružení CZECH TOP 100
17. Miroslav Grégr, bývalý ministr průmyslu a obchodu a místopředseda vlády ČR

č. 17Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury

1. Jana Hnyková, zdravotní sestra
2. Lukáš Sagan, živnostník
3. Zdeněk Vohnout, radiologický asistent
4. Miluše Váňová, zdravotní sestra
5. Stanislav Nožička, inspektor
6. Štefan Kušnierik, projektant
7. Hana Vodičková, vedoucí oddělení
8. Milan Jebavý, manager
9. Růžena Joštová, finanční poradce
10. Josef Šikola, důchodce
11. Eduard Seibert, stavitel
12. Viera Ramešová, zdravotní sestra
13. František Baroch, vedoucí dílen ve stavební organizaci
14. Nela Pospíšilová, živnostník
15. Jan Bartoň, pracovník v sociálních službách
16. Kateřina Pšeničková, učitelka
17. Soňa Zuzánková, administrativní pracovnice

č. 18Dělnická strana sociální spravedlnosti

1. Martin Zbela, bezpečnostní manažer
2. Jindřich Nestler, obchodní referent
3. Pavel Trojan, živnostník
4. Pavel Šrytr, bezpečnostní technik
5. Lubomír Péči, umělecký tatér
6. Radoslav Škubník, obchodní ředitel
7. Martina Blašková, asistentka jednatele
8. Andrea Červášková, malířka skla
9. Soňa Novotná, kuchařka
10. Stanislav Domalíp, invalidní důchodce
11. Ondřej Paldus, živnostník
12. Libor Hartig, topič
13. Šárka Doušová, taneční choreografka
14. Petr Nosek, zedník
15. Miroslav Procházka, údržbář
16. Lukáš Mateička, podnikatel
17. Jiřina Gutzerová, ošetřovatelka

č. 20ANO 2011

1. Martin Komárek, programový manažer
2. Tibor Batthyány, projektový manažer v IT
3. Jana Pastuchová, zdravotnický pracovník záchranné služby
4. Miloš Rejmont, lékař
5. Rostislav Chlupáč, podnikatel
6. Miroslav Strnad, ekonomický a projektový manažer
7. Filip Galnor, vedoucí oddělení provozu a správy majetku
8. Milan Adamec, vedoucí oddělení státní správy
9. Josef Matura, tajemník městského úřadu
10. Aleš Zeler, živnostník
11. Petr Balous, přejímací technik
12. Jaroslav Schneider, pekař
13. Stanislav Říha, OSVČ
14. Nikolaos Iliadis, advokátní koncipient
15. Alena Šafránková, odborná referentka hygieny výživy
16. Zbyněk Šrámek, technik
17. Petr Neuhäuser, podnikatel

č. 21Komunistická strana Čech a Moravy

1. Stanislav Mackovík, ředitel Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje
2. František Pešek, konstruktér
3. Věra Skřivánková, právnička
4. Jaroslav Havelka, podnikatel
5. Lukáš Čížek, předseda Okresního výboru Komunistické strany Čech a Moravy Semily
6. Oldřich Panc, vedoucí oddělení České pošty
7. Alena Košťáková, sociální pracovnice
8. František Chot, tajemník Libereckého krajského výboru Komunistické strany Čech a Moravy
9. Alexandr Šedivý, hudebník
10. Bohumila Ginzelová, ekonomka
11. Helena Šafaříková, ekonomka
12. Marie Nedvědová, advokátka
13. Jan Malec, referent systému jakosti
14. Miloš Tita, komisař požární a civilní ochrany
15. Kateřina Klikarová, administrativní pracovnice
16. Václav Větrovec, vedoucí výkupu Kovošrot
17. Taťjana Nováková, účetní

č. 22LEV 21 - Národní socialisté

1. Jaroslav Král, právník
2. Jitka Charvátová, psycholožka
3. Martin Palouš, manažer
4. Eva Trsová, právnička
5. Františe Vízek, důchodce
6. Libor Hampl, učitel
7. Stanislav Vondráček, železniční technik ČD Cargo
8. Jiří Véle, student
9. Leoš Müller, elektromechanik
10. Lucie Zahálková, finanční poradkyně
11. Hana Janová, terénní pracovnice probační a mediační služby
12. Milena Sedláčková, živnostnice
13. Aleš Šlehofer, kuchař
14. Michal Vondrouš, živnostník v oboru lesnictví
15. Roman Lang, živnostník
16. Jan David, podnikatel
17. Vít Strnádek, lakýrník

č. 23Strana zelených

1. Miroslav Hudec, psycholog
2. Martina Pokorná, právnička
3. Milan Přívratský, středoškolský učitel
4. Ivana Jablonovská, prodavačka
5. Vladimír Jiříček, technický pracovník
6. Jarmila Skopová, lékárnice
7. Patrik Fikera, podnikatel
8. Emilie Horáčková, sociální pracovnice
9. Milan Kubát, ředitel střední školy¨
10. Vladimíra Šumová, důchodkyně
11. Josef Jadrný, chemik, ekolog
12. Petr Čížek, student
13. Monika Rejnartová, stavařka
14. Rastislav Gončár, podnikatel
15. Michaela Stelmachovičová, studentka
16. Jiří Stránský, učitel
17. Roman Rákosník, podnikatel


Volby do Sněmovny 2013

Autor:




Hlavní zprávy

Další z rubriky

Na libereckých sjezdovkách varují lyžaře před příliš rychlou jízdou zábrany i...
Řidiči čtyřkolky horské služby hrozí trest, za smrt lyžaře padlo obvinění

Policie na základě závěrů znalce o způsobu jízdy obvinila z usmrcení z nedbalosti řidiče čtyřkolky horské služby. Srážku se strojem, která se odehrála na konci...  celý článek

Již stávající budova se podle návrhu rozšíří o jedno patro. Kromě tělocvičny...
Lepší, ale dražší. Jablonec chystá novou halu pro judisty

Jablonečtí judisté mají šanci, že se přestěhují do nové arény. Místní oddíl, který ve městě funguje již 63 let, totiž nemá pořádnou tělocvičnu a neustále...  celý článek

Letní kino v Jablonci.
Letní kina v kraji přežila, atmosféra pod hvězdami láká tisíce lidí

Poslední dvě letní kina v Libereckém kraji vyvracejí teorii, že éra promítání pod hvězdnou oblohou je už pryč. V Jablonci nad Nisou i Turnově chodí na filmy...  celý článek

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.