Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

KOMENTÁŘ: Primátorovi zlomil vaz smrtonosný souboj se Synerem

Liberecký primátor nepodepsal smlouvu s firmou Syner a tím se odsoudil k politické smrti. Jako ve filmu Limonádový Joe, když Doug Badman prohlásil směrem k arizonské pěnici Tornado Lou: Ubohá Lou, už si dotornádovala. Nic jiného mě nenapadá než to parafrázovat: Ubohý Korytáři, už jsi dokorytářoval.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

JP007

Autorovi

Vážený pane autore. Tohle není komentář, ale čirá spekulace, a to od první do poslední věty. A o nestannosti je asi úplně zbytečné hovořit, že?

0/0
8.4.2011 15:19

Marcus Porcius Cato Censorius

To vůbec není o pravici nebo levici nebo snad o zelených ...

Nevím kdo z diskutujících je od nás z Liberce(Synerova) a kdo odjinud. Možná se dá lépe rozpoznat, kdo je zaujatý (to znamená závislý na S. nebo na ODS,což u nás úplně identické!!).Dá se však připustit, že i některý místní je tak popletený, že si nějak nevšiml,jak  je politická moc ve městě dlouhodobě rozparcelována mezi stavební lobby,které zase kopírují politické složení OPOSMLOUVY.Výsledkem je neuvěřitelná korupce při zadávání stavebních zakázek - namátkou: Aréna,MS 2010.Důsledkem je obrovský dluh města a jeho neuvěřitelná pověst,na kterou se mě ptali i v Bruselu(né češi!).Proto lidi zřejmě volili,tak jak volili i když někteří zřejmě se zatajeným dechem.Většina z nich věřila,že tohle značně kontroverzní složení radnice je jediné,které může ucpat penězovod k S. a případně pak z radnice po dalších volbách vypadnout.Jenže to by v té koalici nesměli být socani,kteří mají také své zainteresované stavební firmy a karierista Šolc.Pro případnou polemiku předesílám,že zelené (hodně) nemusím!

0/0
5.4.2011 15:40

Nalim2

!!!

Fakt dobrý.Takový nezaujatý.

0/0
4.4.2011 17:38

kudrát

p. Šebelka - zasvěcený komentář

Další z těch dobře informovaných, kteří všechno vědí, všechno znají a moře jim je po kolena. Ovšem pustit nějakou konkrétnější informaci? Tak to zase  pr!   Nebo že by pan Sebelka předstíral něco, co není?

0/0
4.4.2011 7:43

katdub

tak co vlastně chcete?

Nejsem obyvatelem Liberce, nicméně už nějakou dobu dění na liberecké radnici sleduji. A z pohledu zvenčí se mi jeví, že máte primátora, který se na základě tří posudků rozhodl, že nepodepíše pro město nevýhodné smlouvy, které připravili jeho předchůdci. S tím snad i kandidoval ve volbách, že chce očistit libereckou politiku od politického byznysu ne? Takže když podepíše, už bude mít nálepku, že podlehl nátlaku a taky v tom jede, když nepodepíše, je to nepřizpůsobivý element. Má to teda těžké rozhodování. A když si čtu níže uvedené příspěvky a názory zřejmě místních, když odejde pan Korytář, vrátí se vám do čela radnice ti, kteří z Liberce udělali jedno z vyhlášených center korupce. A příště asi podobného odvážlivce Liberec těžko najde. Ale ono je to asi občanům Liberce jedno, lepší je nadávat na cokoliv a kohokoliv.

0/0
3.4.2011 18:51

Guarana12

Re: tak co vlastně chcete?

Děkujeme za odborný rozbor věci.  

Takhle přesně se vidí on. Bohužel jeho úkolem není , jak si on myslí, bojovat doleva doprava, ale spravovat město. Zdá se, že právě tenhle aspekt jeho práce mu připadá jako takový nůďo navíc.

Konečně se s těmi lázněmi už skoro hnulo, jenže on to prostě z trucu zařízne, aby všichni viděli, že má tu moc.

Už to, že se rozhoduje na základě tří (proč?!?!) posudků je typické hurvínkovina.

0/0
3.4.2011 20:46

Nalim2

Re: tak co vlastně chcete?

Koalice může fugovat,ale ten exot co to vede nemůže pokračovat.To byla chyba

0/0
4.4.2011 17:44

Guarana12

Smrtonosný souboj se Synerem!

No to je ale blbej titulek! ;-D

0/0
2.4.2011 21:26

jonas3

No to je ale blábol...

Korytář si jaksi nevšimnul, že už není v opozici, ale že je primátor. To znamená, že by měl s magistrátem a koaličními partnery spolupracovat, ne proti nim bojovat!

Jak je to s jeho upřímností nám předvedl s paní tajemnicí nebo tím, že se po magistrátu courá spousta kamarádíčků ze Čmeláku a pod., o kterých nikdo neví, co vlastně dělají a za co berou peníze.

0/0
2.4.2011 13:22

a4xy03

Re: No to je ale blábol...

Že je Korytář nepříliš komunikativní, to se ví už dávno, ale...

Pan Šolc se nechce také spokojit s rolí muže č.2 a byla jen otázka času, kdy to takhle dopadne. Že se začala řešit paní potenciální náměstkyně je jen další důvod k tomu se ozvat. Napadá mě na toto téma jeden dotaz, když je pro všechny strany tak nevyhovující, jak se mohla dostat mezi poslední dvě jména? Navíc se strany dohodli, že finální výběr je na primátorovi, tak o co jde. Když se jim to nelíbí, neměli se na tom domlouvat a hotovo. Takže i slavný pan Šolc má máslo na hlavě. Nikomu nejde o občany a město, ale zase si chce každý co nejvíc smočit rypák v korýtku.

0/0
2.4.2011 14:06

Guarana12

Re: No to je ale blábol...

Přesně tak.

Vždycky působil dojmem pubescenta, který je ve svém živlu, když může tahnout nečekané tahy proti všem.

V opozici o něm díky tomu bylo slyšet, jenže teď má konat konstruktivně, ale nějak to nejde, v jeho jednání hraje prioritu provokace, město je až na druhém místě.

0/0
2.4.2011 21:23

Norkey

ehm

Korytářovi hlavně zlomila vaz absolutní absence komunikace směrem k občanům města a jeho nečinnost a věčné útoky na něco a někoho.. a samozřejmě i zastavené projekty rekonstrukcí náměstí a lázní, taky kolem nich často chodím a korytáře nechápu. A Šebelka ať už se na to psaní do novin konečně vykašle, a přenechá to profíkům.

0/0
1.4.2011 20:41

Fungy

Re: ehm

každý má asi jiný priority "absence komunikace směrem k občanům města" mě třeba absolutně nevadí, pokud dělá co má...

0/0
1.4.2011 21:28

Jonnnas

Re: ehm

Ano pane, to jste pochopil správně, primátor Korytář "dělá co má",  zákony a pravidla nerespektuje jaksi z principu vyššího posvěcení, osamělého  hrdiny, s jediným právem vykladače toho co je slušné  a spravedlivé a k tomu žádnou komunikaci, co pravda ani vás nezajímá,  nepotřebuje, fakt.  Co je asi tím účelem, který posvětil jeho prostředky?  Naštěstí je to jen na úrovni krajského města. S Bursíkem, jeho rovněž slušným a morálním soukmenovcem, to bylo na celostátní úrovni horší, tam se účel ukázal v nějvětším tunelu všech dob, na daňového poplatníka - fotovoltaice. V Liberci to poznáte až Vás začne zaměstnávat místo Syneru jiná "spravedlivá" firma. A jedno mi věřte, toho se tak snadno nezbavíte, tomu to už zachutnalo a cítí se být Vaším spasitelem - máte se na co těšit. Ovšem těch krásných Městských lázní je mi líto.

0/0
2.4.2011 2:31

mauhur

Re: ehm

Příslušný zákon, který zavedl nehorázné výkupní ceny ze solárních elektráren, navrhla Paroubkova vláda (ministr Ambrozek) a schválila PS hlasy ČSSD+KDU+US+KSČM v r.2005. V tu dobu byli Zelení, stejně jako dnes, pouze marginální politickou silou.

Příště si ověřte fakta, kterými chcete argumentovat. Jinak jste prachsprostý demagog.

0/0
3.4.2011 23:02

goz

Re: ehm

je vidět  že kolem nich sice chodíte, ale opravdu nechápete ;-D

0/0
2.4.2011 12:09

davidsson

Re: ehm

U Šebelky je to čistě osobní věc, s tím nemá cenu polemizovat, to se dá pouze přijmout jako nezměnitelný fakt.

0/0
3.4.2011 10:56

riikii75

poznámka pro bojovníka ze "Synerova"

Vážený pane Šebelko, vaše spiklenecké teorie jsou překrásné. Usuzovat podle místa bydliště kam kdo chodí na pivo je více než slabé.....a ještě vám jaksi vypadávají fakta, která nezapadají do vašich konstrukcí. Byl jste vůbec včera na zastupitelstvu do konce? Jaksi mi tam vaše osoba chyběla....

0/0
1.4.2011 18:04

Guarana12

Re: poznámka pro bojovníka ze "Synerova"

Novináři zpravidla natočí záběry a nafotí fotky před zasedáním nebo v jeho zadátku a po anglicku zmizí. Výsledek si nechají zavolat od svého koně v auditoriu.

Je to nechutná a odflinknutý praxe, která dělá z novináře profíka hlásnou troubu toho, kdo ho "živí".

Obzvláště příslušníci strany zelených dokážou nadiktovat mobilem sáhodlouhý referát. Dvakrát jsem stál poblíž a dvakrát bylo v tisku skoro doslova to samé. Rv

0/0
2.4.2011 21:21

Ozolinsh

To je hnus velebnosti

Jyrko K. pojď  zpět! Ale Liberec už nebude mít 100 tis. občanů, protože Neapol tady nechceme!

0/0
1.4.2011 17:21

kobrik

Re: To je hnus velebnosti

Hnus je přečíst si tenhle článek! Šebelka je Korytářův kamarád, který píše pro něj.. Tady je zas Korytář uváděnej jako chudinka i když to je naprostá krav.na !!!

ŠEBELKO, kdy dostaneš taky na radnici nějaký místečko?? Teď už asi ne viď? Proto jsi tak naprdnutej na všechny a z Korytáře děláš toho jedinýho správnýho!!!!

0/0
1.4.2011 19:03

bubli1fuk

Re: To je hnus velebnosti

Hele ty modrej fanatiku, asi ti Korytář šlápnul na kuří voko a s Kitnerem tě odříznul od penízků, tak se čertíš na všechny strany.Neboj k lizu se už tak snadno jako za Synerkitnera nedostaneš.

0/0
5.4.2011 1:36

gustik61

Re: To je hnus velebnosti

Ty rudý patolízale, s kterou loutkoherec Korytář řízený zeleno levicovo bolševistickou odnoží pražské centrály (KGB). Účelně manipuluje a  hraje,  žerou mu to takový blbci jako ty Šebelka a Pšeničková, už nám poctivejm Liberečákům došla trpělivost, když si jenom otíráte tu vaši sprostou a nevymáchanou hubu o ODS a Syner. Já být šéfem Syneru tak svolám všechny své zaměstnance, dám jim do rukou rákosky aby udělali uličku, a do ni bych vehnal to povedené duo Korytář-Baxa at si s nimi vyřídí letité účty lží, nenávisti, závisti, pomluv a intrik.

+1/0
6.6.2011 14:21Najdete na iDNES.cz