Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Korytář sestavil stínovou radu, sporné zakázky požene k Evropské unii

Odvolaný liberecký primátor Jan Korytář sestavil po vzoru opozičních stínových vlád svou stínovou radu Liberce. Usedl v ní spolu se svými bývalými náměstky. Chtějí hlídat, aby současná koalice plnila sliby, kterými lákala voliče.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Nalim2

!!!!

On je fakt pako.

0/0
11.6.2011 20:04

srandickyhha

palec dolů pane Korytáři

Ano , souhlasím s Vámi. Pan Korytář na mě působí jako figurka na provázku. Je vtipně vypadající člověk, který zároveň probouzí velmi negativní pocity jak svým vzhledem tak i názory. Proč se nezaobývá projekty budoucími? Proč rýpe do již schválených dotací? Taková exotická zvířata patří do sektoru tropů za klec. A co se týká těh demonstrací, viděl to někdo? stáli tam důchoci a lidi co ani nevěděli proč tam jsou. zbytečně zacláněli na náměstí. Chjo. stává se z politických zasedání a vystupení cirkus. Jak by řekli na NOVĚ: Korytářovi se opět něco nepovedla a proto mu dáváme palec dolů.  Rv

+1/0
10.6.2011 9:53

gustik61

Stínová vládo oběvili jste Ameriku!

Předsedo Korytáři,neboj se ty osle? že budeme dotace z EU vracet.Zaměř se radši aby jsme je co nejrychleji dostaly v plné výši,tím vašim rejpavým jednáním vystavujete naše krásné město riziku,že v budoucnosti z EU nedostaneme ani vindru,ta vaše jistě dobře fungující Švédská trojka neschopných tak akorát můžete hlídat a kontrolovat vaší hlásnou troubu(Vohlídalovou),která umí před radnici nahnat stádo tupích ovcí s stransparenty typu: Korytář na hrad.Baxo ty dědo vševěde nech prověřit stavbu knihovny kde se rozkutálelo a přišlo do kapsy mnoho a mnoho korunek.Tím že to byla cizácká firma kterou Vohlídalová upřednostnila a protěžovala byl Liberec zhruba okraden cca72mil.kč na daních a odvodu do městské kasy.Zdá se mi že vám přerostla přes hlavu a žádá za svou úspěšnou a populární kampan,zaslouženou odměnu na radhausu.Miláčkové vymyslete pro ni nějakou novou zvláštní funkci at si na stará kolena lízne smetano-korunovou odměnu! A vám soudružko Pšeničková radím neprotěžovat politická embria!

+2/0
9.6.2011 14:08

Zelenej Raul

Dotace?

Pokud bude Liberec muset vracet dotace, pak jen a pouze kvůli tomu, že celý projekt napadl právě Korytář a jeho pochybný slepenec ekofanatiků.

Jedno mu ale musím přiznat, využít znechucení liberečanů vůči ODS a kmotrům pro svůj prospěch uměl dokonale...

+1/0
9.6.2011 9:03

lukim

Nomen - omen

Korytář a koryto!!Rv

0/0
8.6.2011 20:50

kobrik

Děkujeme odejděte

Kdo nejvíce škodí městu Liberec?? Že by pan Korytář? Zcela určitě!!

+1/0
8.6.2011 17:59

prchz

Re: Děkujeme odejděte

Vážený "ramese", nevím, jestli jste navedený nebo jen hloupý. Špínu umíte rozhazovat dobře.

Městské lázně od roku 1984 svému původnímu účelu nesloužily, když byly jen centrem některých komunálních služeb. Pohnutou historii měly po roce 1990 – kdy se dostaly do soukromých rukou a od té doby chátraly. Situace se změnila v roce 2005, kdy se Statutární město Liberec rozhodlo objekt v dražbě odkoupit (za 9 mil.). Po 103 letech se objekt Městských lázní Liberec stal poprvé majetkem města. Od té doby hledalo město jejich využití a zároveň pracovalo na jejich záchraně.

0/0
8.6.2011 22:18

kobrik

Re: Děkujeme odejděte

A kdo se postaral o to, že Liberec příjde o dotace na opravu lázní??? Ano, Korytář.. :)

+1/0
9.6.2011 13:57

Riky

Jojo, závist je strašná věc.

0/0
8.6.2011 17:43Najdete na iDNES.cz