Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Z pozemků u Liberce jsou parcely, majitelé na tom vydělají miliony

Liberečtí zastupitelé schválili přeměnu přírodních pozemků ve Starém Harcově na stavební parcely. Louky, které leží v chráněné krajinné oblasti Jizerské hory, získali již dříve podnikatelé Klusáčkovi jako součást směny majetku kvůli lyžařskému mistrovství světa. Nyní na přeměně na parcely zbohatnou, podle opozice na tom vydělají 5 milionů korun.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

papazian

Ač jsem rodák LIberce, tak se za poměry v LIberci

velmi stydím! Město mafie snad srovnatelné s poměry na Sicílii mne činí velmi smutným. Bohužel ani z úrovně celostátní se nic nedělá, aby mafie na Liberecku prorostlá do podnikatelsko-politických struktur, tzv. kapitalistická oligarchie byla stíhána, což na rozdíl od nás Itálie třeba činí. Hlavně že máme bývalého předsedu a čestného předsedu ODS na Hradě, že bývalý předseda senátu ČR se chlubí, že je z LIbereca a dokonce pomýšlí na post prezidentský!

0/0
13.7.2011 9:31

superkutil

V tomto státě se nedivím ničemu.

Měl jsem co do činění poznat chování úředníku na Liberecku (stavební úřad, pozemkový úřad, pozemkový fond, komoru soudních znalců) a mohu říct jediné. Rozkrádají jak se dá. Všude kamarádíčky, pozemkový stát okrádá stát o miliardy, prodává pozemky pod cenou kamarádům. Prodává pozemky v CHKO a a CHKO s tím nic nemůže dělat. Dokonce prodává pozemky státu na kterých je přírodní rezervace nebo lesy. A to třeba 1m2 lesa za 1Kč. A všem vše projde, nikdo není stíhaný.

+1/0
11.7.2011 14:46

Kens

Závist

Lidičky zamyslete se, každému komu se v UP změní pozemek z louky na stavebni parcelu se jeho hodnota automaticky zvedne. Korytář si v novém UP také chce zvednout hodnotu svého pozemku a jde cca o 8000 m2. Což při jeho počtech znamená, že se mu zvedne hodnota na 8.000.000,-Kč. To vám také vadí? Korytářovi to určitě nevadí. Chudák Klusáček, tak nepřejícího souseda bych teda nechtěl (ten se musí bát si na zahradě jen uprdnout, aby na něj Korytář hned nepodal trestní oznámení). Takže lidičky, přestaňte závidět a nenávidět (tak jako Korytář) a začněte se radovat ze života. Všem přeju hlavně zdraví i Korytářovi i Klusáčkovi.

+2/0
8.7.2011 19:11

Hrombuch

Tichá podpora?

Je několik zjevných záležitostí, které jasně ukazují na naprostou závislost současné menšinové koalice na „opoziční“ ODS. Ono se ale na druhou stranu není ODS co divit, když se jí nabídla tak skvělá příležitost. Je přece v politice příjemné za nic neručit a prosadit téměř vše, na čem straně záleží, počínaje dosazením svých členů do představenstev a dozorčích rad městem spravovaných organizací po schválení a prosazení bývalým vedením předjednaných záležitostí. Byť by byla ODS tisíckrát v Liberci spojována s bývalým primátorem Kittnerem, stavební firmou Syner a korupcí, stejně jako s dvoumiliardovým dluhem města, tak je v současném postavení zcela čistá a navíc pro rozhodování současné menšinové vlády zcela nezbytná. Bude zajímavé sledovat, jak dlouho.

0/0
8.7.2011 17:55

Riky

Závidím Klusáčkům ještě víc než Korytář!

Ale na rozdíl od něho mi nevadí, že je někdo chytřejší. Každý se totiž musíme nějak živit.

+1/0
7.7.2011 16:25

mauhur

Re: Závidím Klusáčkům ještě víc než Korytář!

myslíš živit se organizovaným zločinem-tunelováním(dříve rozkrádání socialistického majetku)? protože nic jinýho tenhle mechanismus radničněpodnikatelských kšeftů není. město má díky tomu 2 miliardy dluhů a dost vysoký splátky, proto pak neni na kvalitní údržbu infrastruktury, provoz města, ani na sociální a kulturní politiku, která by odpovídala civilizovanému stotisícovému městu.

+2/0
7.7.2011 19:39

evcan

Re: Závidím Klusáčkům ještě víc než Korytář!

Jsi frajer Riky. Díky R^

0/0
7.7.2011 19:43

Jiri Freiberg

Re: Závidím Klusáčkům ještě víc než Korytář!

Ty chytráku (Riky), uvědomuješ si, že si páni podnikatelé díky kamarádům politikům nakradli i z Tvého, ty moulo? Je dobře, že někdo jako Korytář a spol. ve městě je a na tyhle prasečiny (nedá se to nazvat jinak) upozorňuje! Souhlasím s předchozím příspěvkem, díky podobným kauzám má Liberec 2 mld dluhů a už skoro žádný nemovitý majetek. Ještě jim to posvětil Kittner podpisem, že takhle mluví Šír mne nepřekvapuje, ten nikdy nevěděl, která bije. Ale všimněte si, jak se Jiříček Šolc z Liberce občanům hezky vybarvil, já jsem vždycky tvrdil, že mu nejde o nic jiného, než se dostat mezi tu libereckou mafioso smetánku. A jde mu to, zatím a bohužel pro liberecké občany, dobře.;-€

+2/0
8.7.2011 0:40Najdete na iDNES.cz