Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Exšéf liberecké policie dostal tvrdý trest, míní člen spolku Šalamoun

Spolek Šalamoun se zastal bývalého ředitele liberecké policie Miroslava Dvořáka. Toho v úterý soud poslal na 4 roky do vězení. Zdeněk Jemelík ze spolku na podporu nezávislé justice ale upozorňuje na pochybnosti o práci soudce Richarda Skýby a průběhu celé kauzy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

elektroman

jako v Číně

Já bych policistům a úředníkům dával rovnou kulku, jako to je v Číně. Když někdo žije z veřejných peněz(a to že policisti si žijí fakt nad poměry) a ještě krade a zneužívá postavení.....tak hned popravit. A možná by to v politice a veřejné sféře fungovalo mnohem lípRv

0/0
6.10.2011 9:02

vlastmá

TEN KDO ŽIJE Z NAŠICH PENĚZ

a ještě zneužívá svého postavení ve prospěch sebe a svých blízkých, či pro další svůj příjem musí být potrestán. Podmínka je pak jen mírný trest při takovém činu. Zde se vlastně škody společnosti sčítají. Takový lump by měl být stíhaný i za svou nepráci. Jeho ziskem a společenskou újmou je jak vyplacená mzda, tak příjem z korupčního jednání, tak i situace ve státní správě, kterou svým jednáním ovlivnil.

Pokud se někdo takový dostane před spravedlivost, tak už to musí být hodně tvrdé.Většinou to však projde tak, jako by se nic nestalo. Uvědomte si, že takový jsou příčinou situace, ve které se naše zem nachází. Zadlužení.

0/0
6.10.2011 8:56

Pohodomil

Hlavně, že si ti ...

... jelimani říkají doktore... ;-D.

0/0
5.10.2011 16:12

klaun Ferdinand

Re: Hlavně, že si ti ...

on je komunistický doktor. VŠ SNB

0/0
5.10.2011 16:50

11focus

Klídek Mirku, nakonec to dobře dopadne.........

0/0
5.10.2011 15:51

Tryskový Pysk

Jen tak pro info

Soudruh Jemelík z "disidentského" Spolku Šalamou (John Bok a spol.) je podle cibulkových seznamů hned několikanásobným důvěrníkem, tajným spolupracovníkem a agentem StB. Není tedy divu, jak znalecky se vyjadřuje o práci politické policie. ;-D Je pak otázkou, zda je divu, že hájí zrovna "starého esenbáka". Já být soudcem, tak jsem hrdý, vadí-li má práce takovému udavačskému *****.

0/0
5.10.2011 14:58

bushman 777

Re: Jen tak pro info

John Bok?Co dostal podmínečný trest za napadení strážníka?To je věru Spolek;-D;-D;-DX

+1/0
5.10.2011 15:06

Kristoff

Soudce Skýba

Zažil jsem ho jedinkrát, když soudil mého kamaráda. Přišel jsem do soudní síně před zahájením soudu, slušně oblečen, jelikož to bylo veřejné jednání posadil jsem se na sedadlo pro diváky. Takový vrchol arogance jsem ještě nikdy před tím nezažil. Advokát mého kamaráda jen kroutil hlavou. Mezi důkazy byla zahrnuta věc, která nikdy nebyla zařazena mezi důkazy zákonným způsobem, ve spise nebyla žádné poznámka jak se tam důkaz dostal.

Asi v půlce jednání se na mě pan soudce dlouze zadíval, pak se mne zeptal  co dělám v soudní síně, že tam jako svědek nemám co pohledávat. Když jsem se mu snažil vysvětlit, že jsem jen divák, začal na mě křičet, že ještě nedomluvil, že mi dá pořádkovou pokutu a ať mu ukážu občanku. Když mi jí zkontroloval a zjistil, že nejsem mezi účastníky jednání vrátil mi ji se slovy že nerozumí tomu proč někdo marní čas v soudní síni. Raději jsem byl zticha abych nedostal nějaký ten flastřík.

+1/0
5.10.2011 14:51

krčma

Šalamoun

to je opravdu šalamounské, fízl si dělal s kamarády od socanů z policie soukromou firmičku, dostal za to flastr, což je správně a spolku vadí soudce, ale už jim nevadí chování volených politiků (Dušek, Sepp) ve směru k tomu policajtovi

spíš než na soudce by se měli zaměřit na ty dva pány není vyvinut takový tlak, by z volených funkcí zmizeli

0/0
5.10.2011 14:45

Kristoff

Re: Šalamoun

Na politiky jsou jiné spolky. A u pana Skýby je to jen rozumné, že se kolem něj motá spolek Šalamoun.

0/0
5.10.2011 14:53Najdete na iDNES.cz