Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Exprimátor Liberce Kittner složil funkci v krajském zastupitelstvu

Bývalý dlouholetý primátor Liberce Jiří Kittner z ODS rezignoval na místo v krajském zastupitelstvu. Zdůvodnil to tím, že se nechce dostat do střetu zájmů ve své nové funkci ekonomického ředitele liberecké nemocnice.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

ramese

je to

uuzasne!! kdyz je Ekonomický ředitel  v nemocniciIng. Jiří Kittner i Člen představenstva nemocnice lbc Ing. Jiří Kittner. jak vubec muze jeste existovat :( "normalni" clovek s jeho povesti by si ani neskrtl u zametacu.

0/0
25.10.2011 18:44

kuchl

Re: je to

Z nemocnice se stane mafiánské středisko pro Lbc a okolí . To je s Kittnerem nezvratný proces . R^

0/0
26.10.2011 11:55

Jiri Freiberg

Trafika - jistě ne, spíše místo, kde bude dál sloužit Syneru

Trafika pro J.Kittnera post ekonomického ředitele jistě není. On totiž není tak neschopný a líný jako zmiňovaný jeho někdejší náměstek Šír. O to je to ale pro nemocnici větší nebezpečí. podívejte se, kam tahle jho pracovitost dovedla městskou kasu za 12 let. Syner se narval k prasknutí má zajištěné smlouvy na kolik desítek let a Liberec s kdysi majetkem po Nměcích má jen 2 mld dluhů a problémy. Obavám se, aby nebyl, spolu s Veselkou, který bude v nemocnici spíše ten podřízený, neudělali nějakou príma zakázku, kterou vyhrajou kamarádi (co třeba stavba nové nemocnice u letuště, to by i pro Syner byl kšeft jak hrom) a nakonec nebudou muset nemocnici privatizovat do předem vybraných rukou. Trafika to není, možná je to něco horšího.:-(

0/0
25.10.2011 15:34

ramese

Re: Trafika - jistě ne, spíše místo, kde bude dál sloužit Syneru

vsak se mas stavet u letiste nova nemocnice tak az se bude hlasovat atd. :) bude urcite na svem miste .. kdo vubec muze za tu silene drahou diru za Kundratickou? take on??

0/0
25.10.2011 18:45

papazian

Z nové funkce by měl být urychleně odvolán!

Je to jen politická židle, ve které vysedává člověk, které podle mého názoru problematice nerozumí a je zde jen za pofidérní zásluhy z doby minulé. Naopak by tato trafika měla patřit skutečnému odborníkovi, který možná kvůli tomu, že tuto židli blokuje osoba pochybná z výše uvedeného důvodu, je bohužel v evidenci úřadu práce nebo není jeho kvalifikace plně využita a doceněna. A pak říkejte ve škole, že ten, kdo se bude učit, bude mít i lepší podmínky na trhu práce! Ve skutečnosti je vše jinak, exprimátor by měl sedět spíše v žaláři jak zde na této židli. Třeba se mýlíl, netvrdím, že jsem jen chodící encyklopedie.

0/0
25.10.2011 13:49

kára11

Re: Z nové funkce by měl být urychleně odvolán!

Podle Vašeho názoru problematice nerozumí, ale Váš názor (díkybohu) nikoho nezajímá. Vy jste snad s ním dělal nějaký pohovor, že víte že tomu nerozumí? Zajímalo by mě, jak definujete odborníka. Kittner má vysokou školu v oboru, má praxi v oboru, tak co chcete víc. A on se snad nemusel učit, aby měl lepší podmínky na trhu práce? Vždyť má, znovu opakuji, VŠ v oboru. Jinak, jak můžete mluvit o trafice u místa, kde bude zapotřebí pravděpodobně velice tvrdě pracovat a navíc bude pod neustálým dohledem veřejnosti prostřednictvím medií. Trafika je podle mě to, co dostal pan Šír.

0/0
25.10.2011 14:29

midzi

Re: Z nové funkce by měl být urychleně odvolán!

Kromě poslední věty píšete samé nesmysly. Zkuste si to znovu přečíst po sobě a pokud možno bez brýlí z vnějšku naimplantované nenávisti. Pozice ekonomického ředitele nemocnice, zvláště v dnešní době, není trafika. Ale chápu, že pro socky je trafikou každá vedoucí managerská funkce, protože "ti nahoře přece nic nedělají, jenom si válejí šunky". Nezlobte se na mně, ale dost dobře si neumím představit, že by se náměstkem krajské nemocnice měl stát člověk trávící nějaký čas na ÚP nebo nějaký "nedoceněný ekonom". Na základě čeho tvrdíte, že by měl Kittner sedět? Víte o nějakém trestném činu? Tak běžte na policii. Proto, že byl obviněn? Ale i slavnej Korytář říká, že pokud o vině nerozhodl soud, nemá to žádnou vypovídající hodnotu... No nic, přeji Vám (i sobě), aby se Kittnerovi v jeho práci co nejlépe dařilo. Vy snad také, ne?

0/0
25.10.2011 14:47

sigma.dave

Re: Z nové funkce by měl být urychleně odvolán!

jak se Vám vede, pane Kittner?:-P

+1/0
26.10.2011 8:44

midzi

Re: Z nové funkce by měl být urychleně odvolán!

zdá se, že se mi vede líp, než vám, nesežírá mne totiž nenávist...

+1/0
26.10.2011 11:02

agnostik

Re: Z nové funkce by měl být urychleně odvolán!

Netoužím obhajovat Ing. Kittnera a nelíbí se mi na ODS v Liberci 1000 a 1 věc, ale to, co říkají kára11 a midzi je v podstatě pravda. Post ekonomického náměstka KNL je přesně to, na co má pan exprimátor kvalifikaci (ekonom, úvěrář, fin.řed. velké společnosti, 10 let primátor). A nemyslím to nijak ironicky, ale na rozdíl od jiných má kontakty na městě i kraji a dokáže tak snad lépe prosadit zájem nemocnice u jejích vlastníků, než někdo z Vaší hlubokomyslné úvahy o uchazečích z úřadu práce. Práce ekonoma ve velkých nemocnicích není zrovna trafika, ale o tom asi jen těžko někoho předpojatého přesvědčovat. Nekvalifikovaných a odborně nezpůsobilých v manažerských funkcích na Liberecku je jistě dost, ale myslím, že to není tento případ.

0/0
25.10.2011 15:23

mana-žer

Re: Z nové funkce by měl být urychleně odvolán!

no právě, vy 3 králové přede mnou. trafika to není, to máte pravdu, ta by se dala těžko tunelovat. takže zbývá ten tunel. na ten je ta kvalifikace a známosti, dále i zkušenosti, jako ušitá. tohle si zkopíruj a za čas znovu přečti. doteď se mý prognózy ať už se zdály jakkoliv morbidní, vždy uskutečnily.

a takový ty demagogický žvany - jestli něco víš tak ho udej - si nech příště pro rodinu.

0/0
26.10.2011 1:17

midzi

Re: Z nové funkce by měl být urychleně odvolán!

ale, ale, ale, příteli, zkliďte hormon a vyspěte se... zdá se, že nedokážete rozlišit prognózy založené na skutečnosti od morbidních nočních děsů. Jste spíše obětí nespavosti a antikittnerovské propagandy, než reálným prognostikem - i když vám to asi hlava nebere.

0/0
26.10.2011 11:01

mana-žer

Re: Z nové funkce by měl být urychleně odvolán!

ahoj

zastávám názor, že první předpoklad stát se úspěšným politikem je být už od přírody gauner. takže nic speciálně protikittnerovskýho

0/0
26.10.2011 15:19Najdete na iDNES.cz