Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

O plakáty se v Liberci stará soukromník, opozice viní město z pletichy

Opozice kritizuje vedení Liberce za to, že umožnilo soukromé firmě mít v pronajímání plakátovacích ploch ve městě monopol. Radnice neprodloužila smlouvu s dosavadním provozovatelem a činnost předala technickým službám. Ty však zakázku předaly firmě Rengl, která spravuje zbylé reklamní plochy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

borgano

PS:

toto město nechce bojovat s korupcí.

Toto město je korupce SAMA ;-(

0/0
20.2.2012 8:59

kobrik

Šebelka+Baxa+Korytář=ZpL??

Předtím 7 tisíc příjem pro město, teď 200 tisicí.. ?? Kdyby takhle obcházeli všichni radní, tak proč ne? To že je potřeba opravit plakátovací plochy ví každej..

0/0
19.2.2012 22:19

Muf007

Re: Šebelka+Baxa+Korytář=ZpL??

Určitě nejsem každý a asi proto jsem o potřebě opravit plakátovací plochy nikdy neslyšel. Nicméně stejně jim nevěnuji pozornost. A nevzpomínám si, kdy jsem se u plakátu zastavil. Takových nás bude jistě víc. Možná zaregistruji něčí obličej na bilbordu, ale klasická plakátovka? Ani náhodou. Když hledám kulturu prolezu web a dávno nekoukám na dřevěnou nebo kovovou desku :-/

0/0
20.2.2012 8:44

kobrik

Re: Šebelka+Baxa+Korytář=ZpL??

No ale nemyslíte si, že 200 tisíc je pro město výhodnějších než těch 7 tisíc?

0/0
20.2.2012 8:50

Muf007

Re: Šebelka+Baxa+Korytář=ZpL??

nečetl jsem ani jednu smlouvu, takže nevím která z nich je výhodnější. A dle článku zjevně nejsem sám :-/ . Jistě srovnání 7 v. 200k má jasného vítěze, ale jestli je to tak i v reálu, to se my, můžeme jenom domýšlet. Zvláště, když k těm 7k patřily prý i další povinnosti viz pódium.

0/0
20.2.2012 12:27

kobrik

Re: Šebelka+Baxa+Korytář=ZpL??

http://www.tydenvlk.cz/politika-1/8454-vyjadreni-sml-k-vylepovym-plocham viz. tabulka uprostřed... Spíš tady jde zase jen o spojení Šebelka a ZpL a jejich zkouška o vytvoření fiktivní kauzy..!!

0/0
20.2.2012 12:39

kára11

Článek

V tomto článku vyznívá celý příběh trochu jinak jinak, než v jiných médiích. Už ten nadpis, opravdu někdo z opozice obvinil město z pletichy? Pokud je v tom článku opravdu všechno a přesně tak, jak to pan Baxa řekl, tak to od něj není moc fér, vždyť on přece ví, že TSML celou tuto věc udělaly za zády rady a radní (nebo většina) o tom neměli ani potuchy. Doporučuji FB stránku Liberce občanům nebo Změny pro Liberec. Krátká citace Davida Václavíka (LO): "... byla zřejmě oklamána samotná Rada města, která na základě doporučení komise pro veřejné zakázky a po výslovném upozornění ze strany vedení TSML, že tato městská společnost má o provozování plakátovacích ploch nejen zájem, ale i dostatek vlastních kapacit, uzavřela v dobré víře s TSML smlouvu." Možná by stálo za to, dát v článku větší prostor pro reakci druhé strany, než jen dvě věty paní primátorky, z nichž teda ta první je poměrně zavádějící, protože 200 tis. z toho po odečtení nákladů nebude město mít ani zdaleka....

+1/0
19.2.2012 15:46

kára11

Re: Článek

... Ještě by mě zajímalo, jak je to se smlouvou s původním provozovatelem. V prvním odstavci se píše, že radnice smlouvu neprodloužila, dále v článku se píše, že jí město v létě vypovědělo. Tak jak to tedy je? A ještě jedna vtipná situace: "Dokonce ji nechtějí ukázat ani naší člence dozorčí rady Květě Morávkové, ..." řekla zastupitelka Zuzana Kocumová (Unie pro sport a zdraví). Nějak jsem si nevšiml, že by Květa Morávková byla členka USZ, aby ji Zuzana Kocumová mohla označit jako "naší členku". Asi by bylo na čase, aby Z. Kocumová definitivně přestoupila do ZpL.

0/0
19.2.2012 15:52Najdete na iDNES.cz