Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Zastupitelstvo Liberce odmítlo hlasovat o odvolání obviněné primátorky

Liberecké zastupitelstvo podrželo ve funkci primátorku Martinu Rosenbergovou, kterou policie obvinila kvůli odměnám v dozorčí radě nemocnice. Rosenbergová na zasedání navrhla, aby hlasovali o jejím odvolání. Zastupitelé ale odmítli i to, aby byl takový bod vůbec zařazen na program jednání.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

goz

Primatorka je jako Parkanová

Teď přijde s rozborem dle kterého podepsat mohla. Apropos jestli se krade ve velkém nebo malém je jedno pořád se krade....

+1/0
29.6.2012 7:14

azor099

Milí čtenáři..

Při čtení tohoto článku se mi ježily chlupy po celém těle. Nevím, jestli je to jen naše česká mentalita, nicméně mi tyto "neúplné" články zvyšují krevní tlak. Neúplné myslím ve smyslu, že novináři si velmi rádi smlsnou na každé, byť jen malicherné chybě a ty dobré věci, kterých bezesporu paní Rosenbergová udělala mnoho, nechávají opodál, vlastně se spíš nezmíní vůbec. Myslím si, že novináři by se měli zabývat daleko důležitějšími věcmi a kauzami.. a hlavně hledat pravdu ;).

+1/0
28.6.2012 22:52

Si0 po 4. zákazu

Re: Milí čtenáři..

Mně se nic neježilo. Jestli policie koná, jistě má proč a je jen dobře, že paní primátorka nemá imunitu. Aspoň se to pořádně vyšetří a v případě potřeby projedná u soudu. O tom, co paní primátorka udělala dobrého, tato kauza není, to ať odmění někdo jiný.

+2/0
29.6.2012 5:38

dcoentraos

Re: Milí čtenáři..

Už někdo někdy viděl, že by média někoho z politiky oslavovala a psala o jeho pozitivních krocích? Obávám se, že to se v naší republice nestane. Samozřejmě ať policie koná, když něco není v pořádku a uvidíme. Každopádně když zastupitelstvo odmítlo dát na program dne odvolání a hlasovat a takovéto věci, tak to asi o něčem vypovídá a paní primátorka nebude asi tak špatná , jak tu tvrdíte. A má veškerou podporu zastupitelstva. Její odůvodnění koalice přijala ( ODS a KSČM ). Jen samozřejmě pan Korytář ,,Liberecký Batman '' ,chce dokázat svou pravdu a obvinit všechny ze společení proti občanům ;-D.

Předražená škola? A proč předražená? Jelikož Liberec po dlouholetém hospodaření Kittnera má dluhy, kam se člověk podívá a školka se musela stavět na tzv. dodavatelský úvěr. Aby firma přijala tento druh spolupráce musí být silná a stabilní, jelikož nedostane jedinou zálohu. To výběr zúžilo na 2 firmy!

+2/0
29.6.2012 11:07

goz

Re: Milí čtenáři..

Co konkrétně dobrého máte na mysli ? Školku přidrženou o 20 mega? Nebo městské lázně které v reálu opravuje Syner a jaksi se ve výběrku zapomnělo na interiéry?

+3/0
29.6.2012 7:18

2old4nick

Když nevíte co by, volejte Změny pro Liberec

Musím po většinou souhlasit s názorem irxx . Dle mého paní Rosenbergová odvádí svoji práci dobře a jestli udělala jednu chybu v podobě ,,usmrkaných 30 tis. Kč '' , tak to asi moc nikomu žíly netrhá, ještě když se na tu chybu přišlo . V naší republice utíkají miliardy, VV dělají prasárny v Evropě nevídané a pan Korytář řeší kočku na stromě a vtěluje se do role bojovníka za spravedlnost. Jde mu stejně jen o jeho osobní prospěch a tak útočí, kde se dá a to i za cenu, že už toto hraničí s ubohostí :). Už jsem alergický na jeho snahy vyvolat ve společnosti dojem, jak jsou všichni mafiáni, gangsteři, zloději.... existence tajných dohod a spolčení :-D . Spasím svět - volte mě!

Pane Korytář - neunavujte naší společnost a nevytvářejte strach mezi lidmi!!

+5/0
28.6.2012 22:16

vths111

Re: Když nevíte co by, volejte Změny pro Liberec

Tak víš co? Drž hubu a krok sám, když se ti tak chce, ale ostatním se do toho nemontuj.

0/0
30.6.2012 12:27

oldfashioned Kokodák v1

klíště klíštěti neublíží...

:-/

+1/0
28.6.2012 18:24

kára11

O tom, že by hlasovala pro odvolání Rosenbergové, uvažovala

O tom, že by hlasovala pro odvolání Rosenbergové, uvažovala jen opoziční Změna pro Liberec.

Možná by bylo dobré v článku zmínit, že opravdu jen uvažovala, protože po plamenných vyjádřeních byl pro zařazení toho bodu na program pouze jeden jediný zastupitel.

0/0
28.6.2012 16:45

panwerich

Ještě, že tak

Kdo by za ni navštěvoval školky, psal infantilní články do libereckého zpravodaje a podepisoval nevýhodný smlouvy?

+1/0
28.6.2012 16:16

irxx

pardon

ale celé mi to přijde jako prefabrikát...ne že bych souhlasil s odměnami v dozorčích radách, ale tohle je taková opoziční multiplikace pidiblbiny, nevím, ale asi bouřka ve sklenici vody  a skutečné lumpárny jsou komentovány patetickým hulákáním o kmotrech, zlodějích......a na ty nikdo nemá, točíme se dokola...Parkanová, Pospíšil, Čunkiáda, Rathiáda, pořád dokola a k naštvání davu, tresty žádné a hlavně žádná vize, žádné zlepšení. Jen boj. A pan Korytář při vší úctě je jen dalším z bojovníků, taková naše liberecká "véčka"

+1/0
28.6.2012 16:10

cenzurajeprasarna.com

jak jinak když vtom jedou všichni...

:-P politický ubožáci :-P

+3/0
28.6.2012 16:05Najdete na iDNES.cz