Bílí tygři Liberec

Hokejisté znovu nezvládli úvod a z Olomouce nepřivezli ani bod

11.12.2017  9:54
Hokejisté Liberce znovu potvrdili, že v zápasech na ledě soupeřů jsou vůbec nejhorším týmem z celé extraligy. Ve 30. kole včera prohráli v Olomouci 1:4 a z dvouzápasového moravského výjezdu se...  celý článek

Sparta dál tápe, Plzeň schytala debakl od Hradce. Olomouc vyhrála

10.12.2017  14:57, aktualizováno  21:53
V pátek šest gólů, v neděli šest branek dostala. Plzeň bez Milana Gulaše a dalších zraněných opor prohrála v Hradci Králové 0:6, dvakrát se trefil Rudolf Červený. Hokejisté Litvínova uspěli na...  celý článek

Tomica potrestán stopkou, za faul na Marosze si nezahraje čtyři zápasy

9.12.2017  16:24
Chomutovský útočník Marek Tomica dostal za faul na pardubického Rostislava Marosze v utkání hokejové extraligy trest na čtyři zápasy. Pro Tomicu skončil kvůli nedovolenému zákroku páteční duel...  celý článek

Liberecký bek Šmíd: Opět se objevila naše bolístka, neproměňování šancí

7.12.2017  8:45
Hokejisté Liberce jsou pořád ve hře o postup mezi čtyři nejlepší týmy Ligy mistrů. A to i přesto, že v úterním úvodním čtvrtfinále evropské soutěže doma podlehli švýcarskému Curychu 0:1.  celý článek

Plzeň si upevnila vedení v extralize, Sparta prohrála s Vítkovicemi

5.12.2017  17:24, aktualizováno  22:41
Hokejisté Plzně si upevnili vedení v extralize, jelikož v dohrávce 19. kola v pohodě přehráli Mladou Boleslav 4:1. Krok s nimi však drží i Hradec Králové, jenž uspěl v předehrávce 34. kola ve...  celý článek

Třinec ve čtvrtfinále LM vyhrál, Kometa remizovala a Liberec prohrál

5.12.2017  16:55, aktualizováno  22:03
Hned tři české týmy vstoupily v úterý do čtvrtfinále hokejové Ligy mistrů. Třinec svůj úvodní duelu doma se švédským celkem Brynäs IF zvládl a zvítězil 3:1, Kometa remizovala 3:3 ve finském...  celý článek

Liberecký útočník Bulíř dostal jednozápasový trest, Plzeň další pokutu

5.12.2017  10:34
Liberecký hokejový útočník Michal Bulíř dostal od disciplinární komise extraligy jednozápasový trest za faul na litvínovského obránce Marka Baránka v nedělním zápase 28. kola. Šestadvacetiletý...  celý článek

Krásná reklama pro klub, říká Pešán o tažení Liberce v Lize mistrů

5.12.2017  9:09
V pátek udolali doma v nájezdech Hradec, v neděli v prodloužení Litvínov. V úterý večer čeká hokejisty Liberce úplně jiný soupeř. Ve své aréně rozehrají čtvrtfinále Ligy mistrů proti švýcarskému...  celý článek

Takovou posilu jsme potřebovali, zní z Liberce na Kvapilovu adresu

4.12.2017  10:27
Díky třem trefám v přesilovkách hokejisté Liberce ve v nedělním zápase 28. kola extraligy udolali na domácím ledě Litvínov 4:3 po prodloužení. Ani jeden ze sedmi gólů nepadl při plném počtu...  celý článek

Sparta v přestřelce porazila Jihlavu. Plzeň, Vítkovice i Liberec slaví

3.12.2017  14:46, aktualizováno  21:03
Vedla o tři góly, do 59. minuty pak prohrávala. Pražská Sparta nakonec bitvu s Jihlavou v 28. kole hokejové extraligy zvládla a vyhrála 6:5 po prodloužení. Šlágr kola ovládla Plzeň, Třinec...  celý článek

Hradec nedokonal obrat, Plzeň a Vítkovice si zastřílely. Zabrala Jihlava

1.12.2017  16:56, aktualizováno  22:12
Pětici duelů nabídl páteční program 27. kola hokejové extraligy. Hradec smazal tříbrankový náskok Liberce, nakonec však padl 4:5 po nájezdech. Vedoucí Plzeň si udržela pozici jasnou výhrou 5:1...  celý článek

Pokutu za tebe zaplatíme, nabízejí fanoušci Willovi

1.12.2017  10:14
Brankář libereckých hokejistů Roman Will dostává v posledních dnech hodně esemesek od fanoušků. Nabízejí mu, že mu pomůžou zaplatit desetitisícovou pokutu, kterou dostal od vedení extraligy za...  celý článek

Scouti z New Yorku sledují Lakatoše i na farmě v Benátkách

30.11.2017  8:51
Má se rvát o své budoucí místo v NHL, kde si ho v letošním draftu vybrali slavní New York Rangers. Realita je však trochu jiná: hokejový talent Dominik Lakatoš teď střídá starty za extraligový...  celý článek

Hokejový poločas rozpadu? Nehrozí, vyrovnaná extraliga načíná druhou půli

30.11.2017  5:59
Je to termín využívaný v chemii. Do hokeje se pojem „poločas rozpadu“ příliš nehodí. Tím spíš, že aktuální extraligový ročník je v polovině základní části mimořádně vyrovnaný. „Je psychicky...  celý článek

Hokejisté Karlových Varů, Českých Budějovic i Kladna doma nezaváhali

29.11.2017  17:29, aktualizováno  21:17
Prvoligoví lídři ve 27. kole netápali. Hokejisté Karlových Varů porazili Frýdek-Místek 4:1 a uhájili vedení. V domácím prostředí uspěly i v tabulce druhé České Budějovice, které si poradily s...  celý článek

Šimek na farmě strádá. Je to nejlepší škola, vzkazuje mu trenér Pešán

29.11.2017  16:58
Obránce Radim Šimek patřil v minulých sezonách ke klenotům hokejového Liberce. Dobyl s ním extraligové zlato a stříbro, dotáhl to i do reprezentace. V létě zamířil za vysněným angažmá do zámoří,...  celý článek

Vyhazovem jsem si polepšil, baví Petrana. Místo první ligy má extraligu

29.11.2017  10:49
Jeho hokejový životopis je hustě popsaný. Poznal zimní stadiony na Slovensku, v Rumunsku, Maďarsku, Anglii, Skotsku, Kazachstánu. A v 31 letech zakotvil Marcel Petran v české extralize, kde od...  celý článek

Bartovičův speciální vítkovický zápas: poprvé hrál proti Liberci

28.11.2017  10:12
Ještě před týdnem oblékal dres hokejového Liberce. V neděli už útočník Milan Bartovič bojoval proti němu. Něco takového zažil úplně poprvé. Slovenský hráč se zkušenostmi z NHL i KHL byl u domácí...  celý článek

Olesz si zahrál na Baroše. Včera on, dnes já, radoval se střelec

27.11.2017  8:53
Jako správný kapitán se v neděli ukázal vítkovický útočník Rostislav Olesz. Výhru 3:2 nad Libercem zařídil právě jeho gól. Co na tom, že liberečtí hokejisté poukazovali na spornost gólové...  celý článek

Třemi body srazil svůj bývalý tým. Je to vždy zvláštní, říká Klepiš

26.11.2017  20:01
Dvě gólové trefy, jedna přihrávka. Utkání v Třinci strhnul na stranu boleslavských hokejistů Jakub Klepiš. Zápas byl pro něj o to zajímavější, že ve slezském klubu kdysi sám působil....  celý článek

Pardubice v derby vítězně, sérii Plzně ukončil Zlín. Sparta těsně padla

26.11.2017  14:54, aktualizováno  21:28
Středobodem kompletního 26. kola hokejové extraligy bylo východočeské derby, v němž Pardubice přerušily šestizápasovou hegemonii Hradce těsnou výhrou 3:2. V třinecké Werk Aréně vyválčila Mladá...  celý článek

Kometa ztrácí dech, Plzeň naopak jede. Po neúspěších zabrala Sparta

24.11.2017  16:55, aktualizováno  21:52
Hokejová Kometa zabředává do krize. Obhájce titulu prohrál popáté za sebou, tentokrát 2:3 po prodloužení v Olomouci, a v tabulce už ztrácí na vedoucí Plzeň dvanáct bodů. Západočeši totiž naopak...  celý článek

Bartovič zamířil z Liberce na hostování v rámci extraligy do Vítkovic

23.11.2017  18:40
Slovenský hokejový útočník Milan Bartovič bude minimálně do 15. ledna příštího roku hostovat z Liberce ve Vítkovicích. Šestatřicetiletý vicemistr světa z roku 2012 nastoupí za Ostravany už v...  celý článek

Plutnarův povedený debut v EBEL lize: gól a asistence

23.11.2017  9:43
Zkraje týdne zamířil liberecký hokejový obránce Michal Plutnar na dvouměsíční hostování do Znojma. A hned první start v mezinárodní EBEL lize mu vyšel náramně: gólem a asistencí se v úterý...  celý článek

Plzeň porazila Kometu, Sparta padla, Kýhos i Hradec opět vítězně

21.11.2017  17:15, aktualizováno  22:07
Šlágr 24. kola hokejové extraligy ovládla Plzeň, lídr tabulky na domácím ledě přemohl brněnskou Kometu 5:4. Obhájce titulu srazil hattrickem Miroslav Indrák. Sparta před domácím publikem...  celý článek

Liberecký útočník Lakatoš vypadl z týmu. Má o sobě přemýšlet

21.11.2017  8:01
V létě ho draftoval slavný klub New York Rangers a v nové sezoně měl patřit k hlavním tahounům Bílých Tygrů Liberec v hokejové extralize. Dvacetiletý útočník Dominik Lakatoš však nezáří a...  celý článek

Byl to pro mě speciální zápas, přiznal Kvapil po výhře nad Kometou

20.11.2017  10:02
Sedmkrát za sebou nedokázali Kometu Brno porazit, až v neděli. Hokejisté Liberce ve 23. kole extraligy v repríze letošního finále doma po přestřelce ve třetí třetině udolali úřadujícího mistra...  celý článek

Sparta vyhrála, Zlín schytal debakl. Kometu srazil Kvapil

19.11.2017  14:52, aktualizováno  20:55
Pražská Sparta slaví ve 23. kole hokejové extraligy první tříbodové vítězství pod staronovým koučem Františkem Výborným, na domácím ledě porazila Třinec 2:1. Další trenérský matador Vladimír...  celý článek

Kometa zaváhala doma a Plzeň je rázem v trháku. Poslední je Jihlava

17.11.2017  15:25, aktualizováno  22:21
Hokejová Kometa nezvládla domácí duel s Vítkovice, prohrála 1:3 a v tabulce se propadla na třetí místo. Na vedoucí Plzeň navíc ztrácí už pět bodů - Západočeši se dostali do trháku díky vítězství...  celý článek

Ukradli jsme bod navíc, radoval se liberecký Jánošík po výhře nad Spartou

16.11.2017  9:58
Hokejový obránce Liberce Adam Jánošík v 21. kole extraligy vyrovnal své střelecké maximum v soutěži, ze čtvrté branky v sezoně měl o to větší radost, že v prodloužení rozhodl o výhře Bílých...  celý článek

Plzeň, Jihlava i Pardubice slaví těsné výhry, Sparta bere pouze bod

15.11.2017  17:16, aktualizováno  21:54
Nebývale těsné výsledky nabídlo šest středečních utkání 21. kola hokejové extraligy. Sparta prohrála už pošesté v řadě, tentokrát na ledě Liberce po divoké přetahované 4:5 po prodloužení. První...  celý článek

V extralize i v reprezentaci excelují. Slovenští brankáři sní o olympiádě

15.11.2017  15:05
Zatímco český reprezentační kouč Josef Jandač před olympiádou nehodlá v brankovišti experimentovat, trenér slovenských hokejistů Craig Ramsey musí mít nyní řádně zamotanou hlavu. Vyzkoušel tři...  celý článek

Liberečtí hokejisté jdou na Spartu i s posilou Kvapilem

15.11.2017  9:49
Po reprezentační přestávce hokejisté Liberce znovu naskočí do extraligového kolotoče. A hned narazí na prestižního soupeře: ve 21. kole dnes od 18 hodin hostí pražskou Spartu.  celý článek

Doufám, že mi vyjde první zápas, říká liberecká posila Kvapil

14.11.2017  9:39
V letošním finále hokejové extraligy patřil k největším postavám Komety v souboji s Libercem. Ve čtyřech zápasech si připsal pět bodů za tři góly a dvě asistence, týmu z Brna tak výrazně pomohl...  celý článek

Kvapil se po konci v Chabarovsku dohodl na angažmá v Liberci

10.11.2017  11:41, aktualizováno  12:24
Hokejový Liberec hlásí posilu zvučného jména. Soužící se vicemistr, jehož od poslední příčky v extralize dělí pět bodů, se dohodl na tříletém angažmá s útočníkem Markem Kvapilem, jenž naposledy...  celý článek

Prestiž tíží. Aneb když české kluby válí v Lize mistrů

9.11.2017  12:58
V pravém kruhu si Michal Bulíř zpracoval puk a svižně vypálil pod víko. Liberečtí hokejisté díky gólu 26letého útočníka vyřadili loňské vítěze Ligy mistrů ze švédské Frölundy. Po duelu plném...  celý článek