Bílí tygři Liberec

Plzeň nadělila další desítku. Slaví také Sparta, Kometa nebo Zlín

Aktualizujeme 24.9.2017  15:54, aktualizováno  21:10
Plzeň navázala v 7. kole hokejové extraligy na dobré výkony proti Pardubicím, kterým uštědřila výprask 10:2. Na vysoké výhře se hattrickem podílel Milan Gulaš, Západočeši zaznamenali druhou...  celý článek

Třinec rozhodl třemi góly v poslední třetině o výhře nad Libercem

21.9.2017  17:00, aktualizováno  20:52
Hokejisté Třince zdolali v předehrávce 6. kola hokejové extraligy Liberec 5:2, když do té doby vyrovnaný duel rozhodli třemi góly v poslední dvacetiminutovce. Domácí se bodově dotáhli na...  celý článek

Obránce Mojžíš opouští Liberec a bude hostovat v Pardubicích

20.9.2017  16:26
Hokejový obránce Tomáš Mojžíš míří z Liberce na hostování do konce sezony do Pardubic. Pětatřicetiletý mistr světa z roku 2010 se vrací do klubu, v kterém v mládežnických kategoriích vyrůstal,...  celý článek

Hokejisté Liberce porazili v dohrávce extraligy Mladou Boleslav

19.9.2017  17:55, aktualizováno  20:54
Duel sousedů ze středu tabulky v dohrávce 5. kola hokejové extraligy skončil výhrou domácího Liberce nad Mladou Boleslaví v poměru 3:1.   celý článek

Vitásek bude hrát v Kontinentální lize, přivábil ho Chanty-Mansijsk

19.9.2017  14:21
Hokejový obránce Ondřej Vitásek bude nově působit v celku Jugra Chanty-Mansijsk hrajícím Kontinentální ligu. Sedmadvacetiletý český reprezentant přestoupil v létě z extraligového Liberce do...  celý článek

Doma úspěchy, zato venku bída. Jak si Liberec poradí v derby s Boleslaví?

19.9.2017  10:18
Hokejisté Liberce se dnes potřetí v sezoně představí před domácím publikem. A bude to souboj pikantní a sousedský: v dohrávce 5. kola extraligy přijede Mladá Boleslav. Zápasy se středočeským...  celý článek

Vitásek zkrátka nebyl dobrý, řekli ve Švédsku. Tak trénuje s Libercem

18.9.2017  10:10
Pouhých pět měsíců trvalo angažmá hokejového obránce Ondřeje Vitáska ve švédském Örebrö, kam zamířil z Liberce. Sedmadvacetiletý hráč sice původně uzavřel dvouletou smlouvu, ale klub se s ním...  celý článek

Liberec budu mít do konce života v srdci, vzkazuje Radivojevič

17.9.2017  7:41
Vedl hokejisty Liberce jako kapitán, vloni s nimi získal extraligové zlato a letos stříbro. Teď útočník Branko Radivojevič s céčkem na dresu velí Dukle Trenčín a v 36 letech ho čeká první...  celý článek

Ševc a Quenneville mají po faulech zastavenou hráčskou činnost

16.9.2017  15:47
Liberecký obránce Martin Ševc a pardubický útočník Peter Quenneville dostali od disciplinární komise hokejové extraligy tresty za fauly v pátečních zápasech 4. kola nejvyšší soutěže. Kapitán...  celý článek

Balzám na Konrádovu duši: po desítce vynuloval Liberec

16.9.2017  10:23
Z hokejového pekla přímo do ráje. V minulém zápase dostal brankář Olomouce Branislav Konrád při výprasku 0:10 v Plzni všechny góly, protože ani nemohl vystřídat. Náhradník měl totiž špatnou...  celý článek

Kometa se drápe vzhůru, Hradec slaví první body, přesto je poslední

15.9.2017  16:55, aktualizováno  21:53
Hradec Králové si ulevil, ve 4. kole hokejové extraligy získal první body nové sezony. Ale byly to nervy, protože v duelu s Plzní dvakrát prohrával a zvítězil až v prodloužení 4:3. Přesto...  celý článek

Vypadáš jak Chorvat, poslouchá znojemský gólman Schwarz

14.9.2017  11:59
Zamlouvá se mu atraktivní a taktikou nespoutaná liga. Ve městě se zabydlel, syn začal chodit do školy a s manželkou vyhlíží druhého potomka. A svoji náklonnost ke Znojmu hokejový brankář Marek...  celý článek

Liberec divočil, Litvínov trestal. Totální nedisciplína, čertil se Pešán

11.9.2017  7:58
Zločin - a trest! Hokejisté Liberce v neděli v Litvínově „vyváděli“, díky dvěma využitým přesilovkám Verva letošní domácí extraligovou premiéru zvládla 2:0.  celý článek

Liberečtí střelci zklamali, Hradec znovu padl. Sparta zvládla přestřelku

10.9.2017  14:54, aktualizováno  21:06
Jen dva celky hokejové extraligy jsou po druhém kole stoprocentní. Pražská Sparta s nováčkem z Jihlavy prohrávala, přesto dokázala ve třetím dějství urvat výhru 4:3. Druhým týmem, který...  celý článek

Vzhůru do arén, hokejová extraliga je na startu. Obhájí Kometa titul?

8.9.2017  12:59
Startuje tažení za tuzemským hokejovým titulem. Trvat bude alespoň 223 dní a největším favoritem je obhájce z Brna. Mezi čtrnácti adepty je i slavný „nováček“ z Jihlavy.   celý článek

Liberecký brankář Will: Věřím, že budeme zase jedním z nejlepších týmů

8.9.2017  10:07
Měl by patřit k nejdůležitějším postavám hokejového Liberce v nadcházející sezoně. Zatímco vloni Roman Will vstupoval do extraligy s tím, že bude krýt záda slovenskému matadorovi Jánu Lašákovi,...  celý článek

Hokej v televizi? Řeší se smlouva, práva se zřejmě rozdělí mezi O2 a ČT

7.9.2017  17:30
Hokejová extraliga = Česká televize. Rovnice, na kterou jste se mohli spolehnout se stejnou jistotou, jako že každé ráno vyjde slunce, od příští sezony s největší pravděpodobností přestane...  celý článek

Lézt po čtyřech, velí chomutovský kouč Růžička do další sezony

7.9.2017  11:03
První rok čtvrtfinále, druhý semifinále, třetí... jestli to takhle pod koučem Vladimírem Růžičkou půjde dál, mohou se hokejoví Piráti Chomutov letos těšit na hodně dlouhou a úspěšnou sezonu.  celý článek

Liberečtí hokejisté ve Švédsku padli, o postup se ještě strhne boj

4.9.2017  8:56
Ze zahraničního tripu v Lize mistrů se hokejisté Liberce vrátili domů s polovičním úspěchem. Zatímco ve čtvrtek si z velšského Cardiffu odvezli jasnou výhru 7:3, v sobotním duelu na ledě...  celý článek

Liga mistrů: Kometa a Třinec uspěly, Liberec s Hradcem padly

2.9.2017  17:05, aktualizováno  21:54
Hokejisté Komety Brno zdolali ve skupině B Ligy mistrů norský Stavanger 4:3 v prodloužení, vyhráli i čtvrtý zápas a postoupili do osmifinále. Liberec ve skupině E sice na ledě Vaxjö vyrovnal z...  celý článek

Liberecký útočník Bakoš dal ve Walesu hattrick a vládne Lize mistrů

2.9.2017  10:08
Tři zápasy, pět gólů. Liberecký útočník Martin Bakoš je aktuálně nejlepším střelcem hokejové Ligy mistrů! Slovenský bombardér, který v předminulé sezoně vystřelil Bílým Tygrům výhru v...  celý článek

Kometa a Liberec v Lize mistrů uspěly, Třinec a Hradec Králové ne

31.8.2017  21:08, aktualizováno  23:25
Hokejisté Komety si připsali v Lize mistrů ve skupině B třetí výhru. V premiéře na domácím ledě zdolali v prodloužení finské Kuopio 3:2. Třinec ve třetím duelu v ‚déčku‘ naopak poprvé prohrál,...  celý článek

Teď už mě sudí nemůžou odhánět, tvrdí nový liberecký kapitán Ševc

30.8.2017  7:56
Je vítězným typem hráče a sběratelem mistrovských titulů: čtyři získal ve Švédsku, triumfoval i vloni s Libercem. Kapitánem týmu však obránce Martin Ševc ještě nikdy nebyl. Až teď, ve svých 35...  celý článek

Mám za sebou nejhektičtější období v kariéře, říká Pešán

29.8.2017  7:51
V neděli v noci se vrátil z turnaje ve Finsku, kde úspěšně vedl reprezentaci do 20 let, a v pondělí ráno už znovu vyjel na led s hokejisty Liberce. Trenér Filip Pešán teď válčí na několika...  celý článek

Hokejová exotika z Walesu. Kvalitu určitě mají, chválil liberecký Šmíd

28.8.2017  10:32
Po úvodní třetině to vypadalo na velkou ostudu, v dalším průběhu už ale liberečtí hokejisté potvrdili roli favorita a vyslance z hokejově exotické země, Walesu, udolali. Bílí Tygři zvítězili v...  celý článek

Pokus o návrat. Bude mít šikula Rác benzin v nádrži?

27.8.2017  10:58
Přestože hokej není jízda na kole, Roman Rác říká: „Je to všechno o kondici a jak to člověk zvládne v hlavě. Hokej se zapomenout nedá, a když jsem ho uměl jednou, musím ho umět pořád.“ Přesvědčí...  celý článek

Liberec v Lize mistrů otočil skóre za pět minut, výhru slaví i Kometa

26.8.2017  18:06, aktualizováno  22:31
Liberečtí hokejisté si připsali v Lize mistrů první vítězství. Po úvodní domácí prohře zdolali Cardiff 5:2. Přitom po první třetině prohrávali 0:2, v dalším průběhu ale skóre otočili. Hned tři...  celý článek

Končící Gřegořek: Jak jsem začal makat, záda mě trápila víc a víc

26.8.2017  10:30
Má zlato z mistrovství světa. Pomohl Českým Budějovicím dostat se v roce 2005 do extraligy. Teď chtěl v prvoligovém Motoru restartovat kariéru. Ale bolest zad byla silnější. „Končím!“ řekl Petr...  celý článek

Hráli jsme parádní hokej, těšilo hradeckého brankáře Sedláčka

26.8.2017  8:35
Spoluhráči mu výborným výkonem hodně pomohli. Přesto musel brankář Jakub Sedláček v úvodním zápase hradeckého Mountfieldu v Lize mistrů předvést několik výborných zákroků, aby jim na oplátku on...  celý článek

Liberečtí hokejisté vyzvou Cardiff, velkou neznámou z Walesu

26.8.2017  8:25
Po čtvrteční porážce 3:4 v prodloužení se švédským Växjö nastoupí liberečtí hokejisté v Lize mistrů opět ve své Home Credit Areně. Ve 2. kole skupiny E vyzvou od 15.30 klub z neobvyklé hokejové...  celý článek

V přesilovce pět na tři jsme Växjö měli zlomit, lituje liberecký Bakoš

25.8.2017  10:54
Útočník Martin Bakoš se ve čtvrtek předvedl stylově. V předminulé sezoně zajistil svým gólem hokejistům Liberce ve finále proti Spartě titul, pak odešel do KHL, v létě se vrátil k Bílým Tygrům a...  celý článek

Liberečtí hokejisté neudrželi vedení a s Växjö padli v prodloužení

25.8.2017  7:32
Liberečtí hokejisté sice předvedli ve druhé třetině parádní obrat z 0:2 na 3:2, ale nakonec v prvním zápase skupiny E Ligy mistrů podlehli ve čtvrtek doma švédskému Växjö 3:4 v prodloužení. Už v...  celý článek

Hradec Králové zvládl premiéru v Lize mistrů skvěle, zdolal Turku 5:1

24.8.2017  20:52, aktualizováno  22:04
Hokejisté Hradce Králové zdolali na úvod základní skupiny F Ligy mistrů finský celek TPS Turku vysoko 5:1. Dvěma góly přispěl k úspěšné premiéře Mountfieldu v soutěži jednadvacetiletý útočník...  celý článek

Liberečtí hokejisté startují Ligu mistrů domácím zápasem s Växjö

24.8.2017  7:48
Hokejisté Liberce otevírají počtvrté v řadě bránu Ligy mistrů. Čeští vicemistři ve čtvrtek nastoupí v prvním kole skupiny E ve své aréně od 17.30 proti vítězi základní části švédské ligy Växjö.  celý článek

Gřegořek s hokejem končí, po dvou zápasech se ozvala jeho záda

23.8.2017  10:07
Světovému šampionovi Petru Gřegořkovi nevyšel návrat k profesionálnímu hokeji, kvůli zdravotním potížím definitivně ukončil kariéru. Devětatřicetiletý obránce nehrál přes dva roky, ale na jaře...  celý článek

Hokejová Liga mistrů v Liberci: autogramiáda i dárky pro děti

23.8.2017  8:50
Hokejová Liga mistrů (CHL) se opět po roce vrací do Home Credit Areny. Už ve čtvrtek nastoupí na domácím ledě liberečtí Bílí Tygři od 17 hodin proti vítězi základní části švédské Eliteserien...  celý článek