Volejbalisté Dukly prohráli v Příbrami, za prohru v tie-breaku mají bod

15:56aktualizováno  15:56
Po domácím tříbodovém vítězství nad nováčkem z Odoleny Vody volejbalisté liberecké Dukly selhali na hřišti Příbrami, kde v sobotu v utkání 8. kola extraligy podlehli 2:3 a přivezli si jen jeden bod. Ve dvanáctičlenné tabulce jim patří až sedmá pozice.

Jan Jeslínek z Dukly Liberec | foto: Ota BartovskýMF DNES

"Bylo to naprosto vyrovnané utkání. Na výkonu jsme se od začátku sezony zlepšili, ale bohužel to nestačilo na vítězství, takže jsem zklamaný," řekl Michal Nekola, kouč Dukly.

Příbramští triumfovali v lichých setech, hosté dvakrát srovnali stav, ale tie-break zkazili a prohráli ho jednoznačně 7:15.

"Domácí měli v úvodu pátého setu strašné štěstí, uhráli důležité body a nastartovalo je to. Ty naše zákroky byly naopak hodně smolné a srazilo nás to dolů. Příbram pak dohrála tie-break v euforii, a proto je ten výsledek takový, jaký je," popsal Nekola.

"Bylo to pro nás zasloužené vítězství," tvrdil Jan Svoboda, trenér Příbrami. "Škoda jen čtvrtého setu, kde jsme polevili a pustili Liberec zpátky do zápasu."

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Liberec právě inkasuje v utkání na ledě Plzně
Další šance jak změnit tristní bilanci. Liberec jede dvakrát ven

Hokejisté Liberce za sebou mají první čtvrtinu zápasů v novém ročníku extraligy. A jejich bilance je tristní: za celou dobu nedokázali na ledě soupeřů získat...  celý článek

Momentka z duelu Ligy mistrů mezi Kometou Brno (modrá) a Stavangerem
Brno a Liberec začnou osmifinále Ligy mistrů doma, Třinec v Malmö

Hokejisté Komety Brno a Liberce začnou osmifinále play-off Ligy mistrů v úterý 31. října na domácím ledě a Třinec odstartuje boj o postup do čtvrtfinále venku.   celý článek

Tyler Redenbach v dresu Liberce
Redenbach se vrátil do Liberce po 16 letech: Město je stále stejné

Teprve před několika dny se stal útočnou posilou hokejového Liberce a už má za sebou dva zápasy v tygřím dresu. Zatímco v páteční premiéře musel kanadský centr...  celý článek